БІЗНЕС

Due Diligence (Дю Ділідженс) юридичний аудит Бізнесу, підприємства (ФОП, ТОВ, АТ)

Due Diligence: Юридичний аудит бізнесу
Due Diligence: Юридичний аудит бізнесу, підприємства (ФОП, ТОВ, АТ)

Due Diligence (Дю Ділідженс) - це процес ретельного обстеження та оцінки ділової діяльності підприємства перед здійсненням важливих рішень, таких як купівля, продаж, злиття, партнерство, інвестиції, або реорганізація.

У межах юридичного аудиту Due Diligence юристи, аудитори та інші спеціалісти проводять докладний аналіз всіх юридичних аспектів компанії, з метою ідентифікації ризиків, потенційних проблем та невідповідностей законодавству.

Складові Due Diligence на прикладі підприємства ТОВ:

  1. Легальна структура та власність: Перевірка структури власності підприємства, статутних документів, включаючи реєстраційні документи, довідки з реєстрів, акціонерну установу (при АТ). Перевірка документів, що стосуються змін у статуті, діяльності, членів управління, прав на землю тощо.
  2. Фінансовий стан: Оцінка фінансової звітності, бухгалтерських даних та фінансових зобов'язань компанії. Включає аналіз балансу, звіту про прибутки та збитки, заборгованості, звітності про операції з активами.
  3. Контракти та правові зобов'язання: Перевірка діючих контрактів з клієнтами, постачальниками, партнерами, орендодавцями та іншими сторонами. Виявлення потенційних правових ризиків, невідповідностей умов угод, діючих обмежень.
  4. Ліцензії, дозволи та реєстрації: Перевірка наявності та дійсності всіх необхідних ліцензій, дозволів та реєстрацій для здійснення діяльності компанії. Виявлення можливих невідповідностей із законодавством, можливих прострочених документів.
  5. Правовий статус персоналу: Перевірка правового статусу співробітників, дотримання законодавства про працю, умов праці, укладених договорів зі співробітниками, наявності потенційних судових позовів.
  6. Інтелектуальна власність: Перевірка правової охорони інтелектуальної власності, зокрема патентів, торгових марок, авторських прав, юридичних відносин з іншими компаніями у сфері інтелектуальної власності.
  7. Правові судові та адміністративні спори: Виявлення наявних або попередньо ведених судових або адміністративних справ, судових рішень, а також інформації про подання клопотань або скарг до органів державної влади.
  8. Податкові та митні обов'язки: Оцінка відповідності компанії податковому та митному законодавству, розкриття потенційних податкових ризиків та заборгованостей.

Due Diligence юридичний аудит є невід'ємною частиною стратегічного прийняття рішень з боку компаній і допомагає захистити їхні інтереси, знизити ризики та максимізувати прибутки. Застосовується він не лише великим корпораціям, але і малим підприємствам, щоб забезпечити успішність угод.

Тому зрозуміло, що такі справи краще делегувати справжнім професіоналам з командою спеціалістів великого досвіду!

Для отримання консультації експерта з даних питань у ЮК INSEININ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишити форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — https://inseinin.com.ua/business