БІЗНЕС

Послуга з перевірки нерухомості перед купівлею

Перевірка нерухомості
Безпечна купівля нерухомості: Завдяки послузі з Перевірки обʼєкту нерухомого майна

Купівля нерухомості, чи то квартири або будинку, є однією з найважливіших фінансових транзакцій у вашому житті. Це велика інвестиція, яка може мати значний вплив на вашу фінансову стабільність та комфорт проживання. Але якщо ви не бажаєте ризикувати і хочете бути впевнені, що ваша нова нерухомість відповідає вашим очікуванням та є юридично безпечною, послуга з перевірки нерухомості від спеціаліста є необхідністю.

Чому ОБОВ`ЯЗКОВО потрібно проводити Перевірку Нерухомості?

 1. Юридична Безпека: Фахівці проводять ретельний аналіз юридичних документів на нерухомість, визначають наявність арешту, обтяжень чи правових спорів, які можуть стати проблемою для вас у майбутньому.
 2. Технічний Стан: Вони досліджують технічний стан будинку чи квартири, перевіряють відповідність документам системи опалення, водопостачання, електрики, а також виявляють можливі приховані дефекти у технічних плануваннях, які можуть забрати велику суму коштів на виправлення чи ремонт.
 3. Правильна Вартість: Експерти визначають ринкову вартість нерухомості, щоб ви не переплатили та не попали в шахрайську схему з заниженням або завищенням вартості для подальших судових процесів з повернення майна продавцю.
 4. Інвестиційний Вплив: Вони аналізують можливості для інвестицій та розвитку нерухомості, яка допоможе вам прийняти обґрунтоване рішення наскільки доцільно та юридично чисто можна буде зарахувати таку покупку до майна компанії чи кооперативу.

Перевірка нерухомості: Як це Працює?

 1. Обстеження: Фахівці фізично вивчають саму нерухомість, проводять її огляд та аналізують всі документи на відповідність.
 2. Перевірка Юридичної чистоти: Вони перевіряють юридичну чистоту нерухомості та реєстрацію прав власності, адже з практики саме ця інтимна сторона містити в собі най більше неприємностей для нових власників, оскільки у останніх зазвичай відсутні достатні навички та засоби для виявлення цих тонких юридичних нюансів.
 3. Технічна Оцінка: Експерти проводять технічну оцінку будівлі, виявляють потенційні проблеми та ризики котрі мають не менше значення для використання цього майна. Банально комерційний тариф на електроенергію у тричі різниться порівняно з тарифом "для населення", що при купівлі квартири дозволяє покупцю розуміти майбутні витрати та зменшити ціну до придбання.
 4. Звіт та рекомендації: Після завершення перевірки ви отримуєте детальний звіт зі всією інформацією та рекомендаціями для прийняття рішення.
Що надає Звіт послуги з Перевірки нерухомості від спеціаліста?

Спеціаліст в області перевірки нерухомості надає інформацію та гарантує:
 • Максимальну юридичну чистоту обʼєкту нерухомості.
 • Супровід під час покупки нерухомості.
 • Визначення правильної ринкової вартості.
 • Виявлення потенційних проблем та ризиків (з урахуванням яких буде прийнято рішення).
 • Збереження ваших часових ресурсів на пошуки з поміж десятка реєстрів та державних відомчих структур.

Що часто приховують при продажі нерухомого майна, або чому самому у вас не вийде?

Махінацій у сфері купівлі-продажу нерухомого майна як і судових спорів, щодо них існує безліч. Проте ми наведемо одночасно банальні і складні для виявлення з першого погляду проблеми:
 • Власність на майно було набуто сумнівним шляхом або взагалі незаконно;
 • Власність не є абсолютною у продавця та потребує додержання встановлених законодавчих обмежень, щодо її відчуження. До прикладу "переважне право на купівлю" є у іншої особи котра не відмовилась від нього, або таку пропозицію взагалі зроблено не було;
 • Майно має юридичні особливості у звʼязку з якими не може бути підʼєднане до міських комунікацій чи в подальшому видозмінене для його зручного використання, або навпаки мається невирішені питання з комунальними службами;
 • Земельна ділянка на котрій розташоване майно має приховані юридичні проблеми, або певні особливості щодо її забудови.

Як відбувається перевірка по кроково?
Крок 1: Отримання відомостей від клієнта стосовно бажаного обʼєкта/обʼєктів для купівлі, а також усіх наявних документів на нього.

Крок 2: Комунікація та запит до продавця з приводу отримання додаткових даних чи документів.

Крок 3: Перевірка обʼєкту по наданих документах, реєстрах та відповідних установах.

Крок 4: Формування звіту з рекомендаціями та застереженнями.

Крок 5: Супровід при процедурі купівлі нашим спеціалістом.

На завершення:
Покупка нерухомості - це подія набуття права власності на обʼєкт нерухомого майна або його частки. Послуга з перевірки нерухомості від спеціаліста допомагає вам забезпечити максимальну юридичну безпеку та економічну вигідність вашої інвестиції. Не ризикуйте, зверніться до професіоналів, і ми допоможемо вам здійснити успішну та безпечну покупку нерухомості вашої мрії.

Юридична компанія INSEININ надає послуги супроводу купівлі нерухомості, та має великий досвід у цій сфері, що надійно захищає інтереси наших клієнтів.

Наш юрист з нерухомості також забезпечує надійний захист прав власників нерухомості, надаючи їм консультації та поради з усіх питань, пов'язаних з їх нерухомістю.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — https://inseinin.com.ua/business