БІЗНЕС

Договір NDA та Договір NCA або Договір про конфіденційність

Договір про конфіденційність NDA та неконкуренцію NCA — навіщо їх потрібно укладати?
Сучасне бізнес середовище технологічного ринку та ІТ є надзвичайно конкурентним. Тому тут мало просто мати навички та вміння, потрібно бути ОСОБЛИВИМ.

"Особливість" у чому ж вона проявляється?
Сучасний лідер ринку має свою неперевершену технологію вирбництва, створює іноваційні неповторні проекти, постійно вирощує професіоналів та зберігає у таємниці усі ці важливі аспекти, що вирізняють його поміж конкурентів.


Що для цього потрібно?

Звичайно ж договір про нерозголошення та не конкуренцію, чи з сучасного сленгу NDA та NCA

  • Договір NDA — це домовленість підписана з співробітником, підрядником чи клієнтом про нерозголошення інформації, що має хоч якусь цінність для компанії.

Тобто це юрична гарантія, котра захистить бізнес від крадіжки ідей, програмних продуктів, технології виробництва та ще багато чого, що має значення для виділення вашої компанії поміж інших.

  • Договір NCA — це зобовʼязання зі сторони працівника компанії працювати у будь-якій іншій аналогічній за діяльністю компанії протягом певного періоду після припинення трудових відносин.
Такий договір корисний з багатьох аспектів, адже він нівелює одразу декілька факторів ризику у випадку звільнення чи завершення терміну дії контракту співробітника:
  1. Не матиме права протягом певного часу влашуватись працювати на конкурента;
  2. Не зможе створювати власний бізнес у тій самій сфері або на тій самій території;
  3. Не можливість витоку унікальних знань, навичок, ідей, технологій роботодавця;
  4. Захист від крадіжки контаків клієнтів, бізнес практики напрацьованих звʼязків.


ТОМУ: немає жодної обʼєктивної причини відмовлятись від такого чудового інструменту захисту свого сучасного бізнесу!

Ми спеціалісти Юридичної компанії INSEININ вважаємо юридичну чистоту бізнесу запорукою успіху. Усе, що потребує часу та людсього ресурсу, має відповідну оплату та результат повинно бути урегульовано з максимальною точністю та юричною легкістю. Тому спеціалісти нашої компанії надають повний спектр послуг зі складання, перевірки, контролю виконання усіх юридичних аспектів сучасного та технологічного бізнесу України та світу.

Якщо у Вас виникли питання чи потреба юридичної допомоги спеціалістів напряму ІТ-права та цифрових технологій звертайтесь за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті: https://inseinin.com.ua/business