МІГРАЦІЙНИЙ АДВОКАТ

Підстави для перетину кордону чоловіками у 2025 році

2024-12-16 10:51
Порядок перетину державного кордону громадянами України в період дії воєнного стану встановлений постановою КМУ №57. У даній статті юристи юридичної компанії INSEININ детально розглянули категорії чоловіків, які матимуть право на перетин кордону у 2025 році.
Право на виїзд матимуть військовозобовʼязані громадяни, які мають відстрочку від мобілізації у вигляді:
  1. Бронювання на підприємстві. Виїзд здійснюється за дозволом керівника підприємтсва у відпустку або відрядження.
  2. За наявності висновку ВЛК тимчасово непридатний до військової служби за станом здоров’я на строк 6-12 місяців.
  3. За наявності на утриманні трьох і більше дітей віком до 18 років, крім тих, які мають заборгованість із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму платежів за три місяці
  4. Чоловіки, які мають дитину віком до 18 років, якщо другий з батьків такої дитини помер, позбавлений батьківських прав, визнаний зниклим безвісти або безвісно відсутнім, оголошений померлим, відбуває покарання у місцях позбавлення волі, а також коли особа самостійно виховує та утримує дитину за рішенням суду.
  5. Усиновлювачі, на утриманні яких перебуває дитина (діти), яка (які) до моменту усиновлення була (були) дитиною-сиротою (дітьми-сиротами) або дитиною (дітьми), позбавленою (позбавленими) батьківського піклування, віком до 18 років, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі, на утриманні яких перебуває (перебувають) дитина-сирота (діти-сироти) або дитина (діти), позбавлена (позбавлені) батьківського піклування, віком до 18 років.
  6. Чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час проведення антитерористичної операції.
  7. Чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час воєнного стану.
Право на перетин державного кордону мають чоловіки віком від 18 до 60 років:
  1. Особи з інвалідністю.
  2. Особи, які супроводжують дружину з інвалідністю за кордон.
  3. Особи, яку супроводжують одного із своїх батьків чи батьків дружини із числа осіб з інвалідністю I чи II групи.
  4. Які здійснюють постійний догляд за особами з інвалідністю I чи II групи і супроводжують таких осіб для виїзду за межі України.
  5. Батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років та супроводжують її за межі України.
  6. Батьки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю I чи II групи.
  7. Які супроводжують особу, яка за станом здоровʼя потребує постійного догляду.
  8. Опікуни осіб з інвалідністю, визнаних судом недієздатними, які супроводжують таких осіб для виїзду за межі України.
У 2025 році обмежені у виїзді за кордон будуть чоловіки, які не перебувають на обліку, не мають військово-облікового документа або перебувають в розшуку районним ТЦК та СП. Такі чоловіки, навіть за наявності підстав, отримають відмову у перетині державного кордону.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері перетину державного кордону. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24.

🔐Напишіть нам на:

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ