МІГРАЦІЙНИЙ АДВОКАТ

Правила виїзду до Польщі з тваринами

Правила виїзду до Польщі з тваринами
У випадку некомерційного перетину кордону з Польщею разом з тваринами (до 5 шт) необхідно дотримуватись певних вимог. В даній статті детально розписана процедура виїзду з собаками та котами до Польщі та документи, які для цього потрібні.
1.Правильне маркування тварин.
Собаки та коти маркуються імплантацією транспондера. Транспондер - це пасивний ідентифікаційний пристрій лише для читання, що використовує певну радіочастоту («мікрочіп»):
  • відповідає стандарту ISO 11784 і використовує технологію HDX або FDX-B;
  • можна читати за допомогою зчитувача, сумісного зі стандартом ISO 11785.

Якщо транспондер не відповідає технічним вимогам, власник або уповноважена особа має надати засоби, необхідні для зчитування транспондера під час будь-якої перевірки маркування та перевірки ідентифікації.
2. Вакцинація проти сказу.
Польські правила не дозволяють ввозити до Польщі молодих собак, котів і тхорів без дійсної вакцинації проти сказу.

Собаки віком від 3 місяців підлягають обов’язковій захисній вакцинації проти сказу. Власники собак зобов'язані робити щеплення собакам проти сказу протягом 30 днів з моменту досягнення собакою 3-місячного віку, а потім не рідше ніж кожні 12 місяців з дня останнього щеплення. Вакцинація собак проти сказу проводиться лікарями ветеринарної медицини, які надають ветеринарні послуги в рамках діяльності закладу лікування тварин. Після щеплення власнику собаки видається довідка або робиться запис у паспорті.

Вакцинація проти сказу повинна відповідати наступним умовам:
  • вакцину вводив уповноважений ветеринар;
  • на день щеплення вихованцеві було не менше 12 тижнів;
  • уповноважений ветеринар або офіційний ветеринар вказав дату введення вакцини у відповідному розділі ідентифікаційного документа;
  • дата вакцинації не раніше дати імплантації транспондера чи татуювання або дати зчитування транспондера чи татуювання, зазначеної у відповідному розділі документа, що посвідчує особу;
  • термін дії щеплення відраховується з моменту отримання захисного імунітету, однак від завершення протоколу вакцинації, необхідного виробником для первинної вакцинації, до закінчення періоду захисного імунітету має пройти не менше 21 дня, оскільки зазначені в технічній специфікації реєстраційного посвідчення (тобто відповідно до рекомендацій виробника вакцини); уповноважений або офіційний ветеринарний лікар вказує термін дії щеплення у відповідному розділі ідентифікаційного документа;
  • повторна вакцинація повинна розглядатися як первинна вакцинація, якщо вона не була проведена протягом терміну дії попередньої вакцинації, зазначеної у пункті вище.
У випадку тварин, переміщених з певних третіх країн (наприклад, України, Туреччини, Грузії, Ізраїлю, Єгипту, Кореї, Казахстану та ІНШИХ - НЕ Внесених до списку ЄС ), ефективність вакцинації повинна бути підтверджена тестуванням рівня антитіл проти сказ.
3.Документи, які необхідно мати для перетину кордону з твариною до Польщі.
1. Письмова заява власника або уповноваженої особи про некомерційний характер поїздки, зразок якої наведено у п. Частина 3 Додатку IV до Регламенту (ЄС) № 577/2013 . У документі (сертифікаті про стан здоров’я) , доступному для завантаження на сайті GIW, декларація розміщена на останній сторінці.

2.Медичний сертифікат, поточна модель якого наведена в Додатку до Імплементаційного Регламенту Комісії (ЄС) 2019/1293 про внесення змін до частини 1 Додатку IV до Регламенту (ЄС) № 577/2013.

Дозволяється ввезення тварин (собак, кішок, тхорів) без довідки про стан здоров’я, якщо тварина супроводжується таким документом:
  • паспорт, що відповідає Частині 3 Додатку III до Регламенту (ЄС) № 577/2013 , виданий на території або в третій країні, зазначеній у Частині 1 Додатку ІІ до Регламенту (ЄС) № 577/2013 ,
  • паспорт ЄС , виданий перед виїздом з ЄС. Якщо тварина мала ще одну вакцинація проти сказу, зроблену за межами ЄС, вона також повинна мати сертифікат здоров’я, виданий офіційним ветеринаром третьої країни.

Консультація міграційного адвоката

У випадку, якщо у вас виникли питання стосовно перетину польського кордону разом з тваринами ви можете проконсультуватись з міграційними адвокатами юридичної компанії INSEININ. Наші спеціалісти проводять консультація по телефону або в офісі за адресою м.Київ БЦ "Гулівер".
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері перетину державного кордону. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24(WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ