Соціальні виплати

Допомога в отриманні компенсації до 1 000 000 гривень за поранення

Військовослужбовець, що отримав поранення може розраховувати на одноразову грошову виплату розміром до 1 мільйона гривень.

Так, військовослужбовець який отримав поранення, може отримати до 100 тисяч грн компенсації від держави. Ця сума залежить від того, скільки діб він перебував на лікуванні.

Слід зазначити, що виплати за поранення можуть отримати всі військовослужбовці, а не лише ті, котрі отримали групу, каліцтво, контузію або переміщалися під час лікування з одного медзакладу до іншого на постанові ВКЛ (військово-лікарської комісії).

Якщо військовослужбовець внаслідок поранення отримав певну групу інвалідності, йому виплачується одноразова грошова допомога. В залежності від групи інвалідності може бути признаено наступні граничні суми. Проте щорічно розмір виплат зростає у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для працездатних осіб на підставі якого вираховується розмір виплати.

Так у 2020 році граничні розміри, за інвалідність отриману при безпосередній участі в бойових діях, становили:
  • для першої групи інвалідності — 992 тисячі грн
  • для другої групи — 744 тисячі грн
  • для третьої — 620 тисяч грн.

Та поранення отримане під час несення військової служби , яке призвело до інвалідності, то розмір виплат:
  • за 1 групу — 297 тисяч грн
  • за 2 групу — 223 тисяч грн
  • за 3 групу — 173 тисяч грн.

Юридична компанія INSEININ на постійній основі займається супроводом від початкових етапів отримання та збору усіх необхідних підтверджуючих документів у тому числі від в/ч та командирів, до кінцевого резутату в отриманні коштів на особистий рахунок членів сімей загиблих. Ви можете отримати безкоштовну первинну консультацію з цього питання звернувшись за телефоном +0975070653 чи заповнивши у нас на сайті форму зворотнього звʼязку inseinin.com.ua