СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ

Адвокат з питань інвалідності

Адвокат з питань інвалідності
Інвалідність - міра втрати здоров'я у зв'язку із захворюванням, травмою (її наслідками) або вродженими вадами, що при взаємодії із зовнішнім середовищем може призводити до обмеження життєдіяльності особи, внаслідок чого держава зобов'язана створити умови для реалізації нею прав на рівні з іншими громадянами та забезпечити її соціальний захист.

В залежності від ступеня втрати працездатності та порушення функцій організму інвалідність може бути І,ІІ або ІІІ групи. Причинами інвалідності може бути загальне захворювання, інвалідність з дитинства, поранення, виробнича травма або професійне захворювання. Призначення групи інвалідності здійснює спеціалізований орган Медико-соціальна експертна комісія.

Часто під час процедури огляду виникає ряд юридичних питань та протиріч, які можна вирішити лише за допомогою адвоката з питань інвалідності. Наприклад доволі часто особі не вдається отримати направлення на МСЕК або ж комісія відмовляє в призначенні групи інвалідності.

Адвокат з питань інвалідності - це спеціалізований юрист, який займається питаннями призначення групи інвалідності, продовження строку дії довідки МСЕК в період дії військового стану, а також отримання виплат по інвалідності. У випадку відмови у наданні інвалідності адвокат може здійснювати повний супровід процедури оскарження рішення МСЕК та відмови у наданні відстрочки.

Послуги адвоката з питань інвалідності

Визначення підстав для отримання інвалідності
Група інвалідності призначається за наявності порушень функцій організму та втрати ступеню працездатності. Дані критерії встановлені Постановою КМУ від 21 січня 2015 року № 10 "Про затвердження переліку анатомічних дефектів, інших необоротних порушень функцій органів і систем організму, станів та захворювань, за яких відповідна група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду”

Адвокат з питань інвалідності може на основі медичних документів клієнта встановити наявнсіть підстав для отримання інвалідності та під яку групу інвалідності підпадають захворювання особи.
Оскарження відмови у наданні направлення на МСЕК
Лікарсько-консультативна комісія лікувального профілактичного закладу охорони здоров'я направляє осіб, що звертаються для встановлення інвалідності, на огляд комісії за формою, затвердженою МОЗ. Проте доволі часто заклади охорони здоровʼя відмовляють в такому направленні на МСЕК. В такому випадку адвокат з питань інвалідності може оскаржити таку бездіяльність.
Оскарження рішення медико-соціальної експертної комісії (МСЕК)
Якщо хворому було відмовлено в отриманні інвалідності, або у разі незгоди з рішенням районної, міжрайонної, міської Комісії, особа має право подати письмову заяву (до якої додається копія висновку МСЕК) до обласних або центральних міських комісій, протягом місяця після одержання висновку МСЕК. Адвокат з питань інвалідності здійснює повний супровід оскарження рішення медико-соціальної експертної комісії (МСЕК).
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері отримання групи інвалідності. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ