КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 128 Кримінального кодексу: Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження

адвокат з кримінальних справ ст. 128КК
Важливість Правової Підтримки: Роль Адвоката в Справах за Статтею 128 Кримінального Кодексу

Судові справи, пов'язані з тілесними ушкодженнями, завжди є складними і вимагають уваги до кожної деталі. Стаття 128 Кримінального Кодексу України стосується необережних тяжких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень та встановлює відповідальність за такі дії. В таких справах роль адвоката стає ключовою для забезпечення справедливості та захисту прав обвинувачених.

Законодавча База

Стаття 128 Кримінального Кодексу України визначає відповідальність за необережні тяжкі або середньої тяжкості тілесні ушкодження. Такі дії можуть призвести до серйозних наслідків, і, згідно з цим законом, винуватці можуть бути покарані громадськими роботами, виправними роботами, обмеженням волі або позбавленням волі на різний строк.

Роль Адвоката в Справах за Статтею 128

У справах за Статтею 128 адвокати грають надзвичайно важливу роль. Вони є захисниками прав обвинувачених та гарантами справедливості в судовому процесі.


Стаття 128. Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження

Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження -

карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Особливості доведення за даною статтею, включають:
Необережне тілесне ушкодження внаслідок злочинної самовпевненості слід відмежовувати від випадків заподіяння його з непрямим умислом, коли особа перед бачала можливість заподіяння шкоди здоров’ ю іншій людині, не бажала, але свідомо припускала настання такої шкоди. Про наявність непрямого умислу свідчить, зокрема, розрахунок особи на випадковість, «навмання».

Заподіяння тяжкого або середньої тяжкості тілесного ушкодження внаслідок злочинної недбалості має місце тоді, коли особа не передбачала можливості настання зазначеної шкоди для здоров’я іншої особи, хоча повинна була і могла їх передбачити, діючи з більшою обачністю.

Необережне заподіяння тілесного ушкодження, що викликало смерть потерпі лого, щодо якої має місце необережна вина, кваліфікується як вбивство через необе режність.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice