СУДОВА ПРАКТИКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по сімейним справам Київ - Вирішення сімейних спорів у суді

Як адвокати по сімейних справах готові допомогти вам з вирішенням сімейних питаннями та забезпечити, щоб процес пройшов успішно?

Сімейні справи можуть бути складними та емоційно напруженими. Незалежно від того, чи ви розлучаєтеся, вирішуєте питання щодо дітей чи поділу майна, процес може стати значним випробуванням для всіх сторін, причому зокрема для тих, хто не знає законів та процедур.

Таким чином, адвокат по сімейним справам - це спеціаліст, що може допомогти зрозуміти ваші права, захистити ваші інтереси та забезпечити успішний судовий процес з виграшом сімейного спору стосовно: розлучення, поділу дітей або майна, опіки чи піклування над родичами. Ось кілька пунктів, які допоможуть зрозуміти, коли та навіщо потрібен адвокат по сімейним справам.

1. Розлучення

Якщо ви розлучаєтеся, це може бути складним часом, особливо якщо у вас є діти або значний майновий комплекс. Адвокат по сімейним справам може допомогти забезпечити, щоб процес розлучення пройшов якомога менш болісно та якомога більш швидко.

2. Поділ майна

Поділ майна може бути дуже складним питанням, особливо якщо у вас є значний майновий комплекс або багато спільних активів. Адвокат по сімейним справам може допомогти зрозуміти ваші права та допомогти забезпечити справедливий поділ майна.

3. Опіка та піклування про дітей

Якщо ви розлучаєтеся та маєте дітей, питання опіки та піклування може бути дуже складним та емоційним. Адвокат по сімейним справам може допомогти зрозуміти ваші права та допомогти забезпечити, щоб опіка та піклування про дітей були справедливими та коректними.

4. Альтернативні методи вирішення спорів

Не всі сімейні справи потребують судового процесу. Адвокат по сімейним справам може допомогти зрозуміти, які альтернативні методи вирішення спорів доступні, такі як медіація чи арбітраж, та як вони можуть бути корисними для вашої конкретної ситуації.

5. Поради та підтримка

Процес сімейних справ може бути дуже емоційно напруженим та виснажливим. Адвокат по сімейним справам може бути цінним джерелом порад та підтримки, щоб забезпечити, що ви робите найкращі рішення для себе та своєї родини.


Адвокати по сімейним справам Юридичній компанії INSEININ можуть допомогти з розумінням та захистом ваших прав у різних сімейних справах. Наші адвокати мають багатий досвід роботи з клієнтами у розлученнях, поділі майна, опіці та піклуванні про дітей та інших сімейних справах.

Ми допоможемо вам зрозуміти ваші права та обов'язки, пояснимо, яким чином:

  1. Поділити дитину або залишити з одним із подружжя;
  2. Поділити майно: спільне або набуте до шлюбу;
  3. Вирішити питання виховання та утримання у тому числі з призначенням аліментів;
  4. Вирішити інші питання такі як самостійне виховання та виїзд з дитиною за кордон.

Наші адвокати також мають багатий досвід у використанні альтернативних методів вирішення спорів, таких як медіація та арбітраж, які можуть бути менш тягарливими та менш дорогими для наших клієнтів.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті —

Відділ судової практики Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/judicial_practice

Юридична компанія INSEININ: https://inseinin.com.ua/business