КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО І M&A ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Складання Статуту для Благодійної Організації або Благодійного Фонду

Складання зразок Скласти Зразок Статуту для Благодійної Організації
Складання Статуту для Благодійної Організації або Благодійного Фонду: особливості та зразок основних законодавчих вимог

Допомога від добродії для інших потребуючих осіб це завжди благородний і одночасно складний процес. Допомога як і організаційні питання надання такої, чудово розуміють усі хто її здійснює і які складнощі з котрими їм доведеться стикнутись аби зробити хочаб трішки щасливішим когось на цій планеті. Проте з глобальним розвитком цивілізації ця сфера стала усе більше урегульованою зважаючи на поширені випадки використання бонусів та привілей такої організаційної структури недобросовісними індивідами. Саме тому у цій статті ми розповімо про ключові моменти важливості наповнення та складання Статуту Благодійної організації.

Статут благодійної організації або благодійного фонду - це офіційний правовий документ, який визначає основні цілі, завдання, структуру та порядок діяльності організації. Цей документ є основним юридичним актом, який регулює діяльність благодійної організації і визначає рамки її функціонування.

Чому він обовʼязково потрібен?
Думаю не потрібно пояснювати, що по-перше це пряма вимога закону. Щодо додаткових функцій індивідуального статуту Благодійної організації чи Фонду, це:

 1. Можливість деталізувати згідно вимог Законодавства про благодійну діяльність внутрішню організаційну будову, функції кожного органу, порядку виконання та прийняття рішення, покладення обовʼязків на т.в.о., а також багато інших організаційних і основоположних моментів. Виплати заробітньої платні та можливість залучення працівників на громадських засадах (безоплатно) також визначає основний документ і якщо цього не зробити потім можна потрапити під санкції згідно закону.
 2. Чітко описати бенефіціарів (тобто отримувачів вашої допомоги) це можуть бути як певні сфери, або конкретно обрані згідно внутрішніх правил постраждалі чи потребуючі особи. Зараз це питання стоїть особливо гостро аби такими діями ви не вчинили злочинів з фінансування тероризму чи відмивання коштів.
 3. Урегулювати податкові і інші ризики. Оскільки діяльність благодійної організації або благодійного фонду є такою, що не може мати комерційної складової (тобто не може мати за мету отримання прибутку) то Податкові контролюючі органи особливо пильно слідкують за раціональністю і цілеспрямованістю вашої допомоги. Оскільки така діяльність може мати дещо розмиту ціль допомоги, контролюючі органи доволі часто закидають звинувачення про ухилення від сплати податків та надання нецільової допомоги навіть най доброчесним організаціям.
 4. Ведення звітності. Це доволі складне та врегульоване питання для Неприбуткових організацій оскільки відповідати за усі статті надходження та витрат доводиться у двічі більш детально, а інколи з новими змінами до Податкового кодексу з наданням фактичних доказів (тобто фото, відео матеріалів підтвердження).
Юридична компанія INSEININ надає послугу з професійного складання Статуту для Благодійної Організації чи Благодійного Фонду. Спеціалісти з значним практичним досвідом чудово розуміють які питання потрібно врегулювати та прописати аби ваш Статут котрий є ключовим документом, що визначає правила та принципи діяльності організації, і його належне став складовою успішного функціонування благодійної структури.

Наша послуга включає в себе:

 1. Індивідуальний підхід: Ми враховуємо унікальні потреби та мету вашої благодійної організації або фонду, гарантуючи індивідуальний та адаптований підхід до кожного клієнта.
 2. Консультації з експертом: Наші юридичні експерти дадуть вам докладні консультації з усіх аспектів створення статуту, враховуючи вимоги законодавства та кращі практики.
 3. Розробка тексту статуту: Ми розробимо текст статуту, який відповідає вашим цілям, законам та стандартам неприбуткових організацій.
 4. Підготовка документів: Ми забезпечимо повну пакет документів, необхідних для реєстрації благодійної організації чи фонду, включаючи статут, протоколи, та інші необхідні відомості.
 5. Підтримка реєстрації: Ми допоможемо вам в усій процедурі реєстрації благодійної організації або фонду, включаючи взаємодію з відповідними державними органами.

Переваги нашої послуги:

 1. Досвід та експертиза: Ми маємо багаторічний досвід у сфері юридичного супроводу благодійних організацій та фондів.
 2. Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожна благодійна організація унікальна, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 3. Терміновість: Ми гарантуємо своєчасне виконання всіх етапів роботи та подачу документів для реєстрації.
 4. Прозорі та конкурентні вартості: Наші тарифи чесні та прозорі, без прихованих витрат.

Як скористатися нашою послугою:

 1. Консультація: Зверніться до нас для консультації та обговорення ваших потреб.
 2. Укладення угоди: Після обговорення всіх деталей ми укладемо угоду на надання послуг.
 3. Розробка документів: Наша команда розробить необхідні документи.
 4. Підписання та реєстрація: Після вашого схвалення ми підготуємо документи для підписання та надамо підтримку у процесі реєстрації.
Юридична компанія INSEININ допоможемо вам створити міцний та юридично грамотний Статут для вашої благодійної організації або фонду. Для отримання консультації експерта з даних питань Юридичної компанії INSEININ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишити форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — https://inseinin.com.ua/corporate_ma