КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 201 Кримінального кодексу: Контрабанда

адвокат з кримінальних справ ст. 201КК
Кримінальний адвокат у справах контрабанди в Україні


Контрабанда - це незаконний і таємний імпорт або експорт товарів через кордон держави без декларування їх при митному контролі та/або без сплати відповідних мит, акцизів або інших обов'язкових податків і зборів. Товари, які незаконно перетинають кордон, можуть бути різних видів, включаючи алкоголь, тютюнові вироби, наркотики, зброю, товари інтелектуальної власності, а також інші товари. Контрабанда є порушенням митного законодавства та може призвести до правової відповідальності та конфіскації незаконно ввезених чи вивезених товарів.

Стаття 201. Контрабанда

1. Контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї або боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частин вогнепальної нарізної зброї, а також спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

2. Та сама дія, вчинена за попередньою змовою групою осіб або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або службовою особою з використанням службового становища, -

карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Примітка:
  1. Контрабанда визначається як незаконне переміщення предметів через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю.
  2. Митний кордон України збігається з державним кордоном України, за винятком меж штучних островів, установок і споруд, створених у виключній (морській) економічній зоні України.
  3. Митний контроль включає в себе заходи, здійснювані митними органами з метою забезпечення додержання митних норм і законів України, а також міжнародних договорів, укладених в Україні.
  4. Контрабанда включає в себе незаконне переміщення товарів на митну територію України або з неї, а також транзит товарів через цю територію.
  5. Можливі способи контрабанди включають в себе використання тайників, приховування предметів в різних предметах одягу, одержання дозволів шляхом підробки документів, а також зміну зовнішніх ознак предметів для їхнього приховування.
  6. Злочин контрабанди вважається закінченим з моменту фактичного незаконного переміщення товарів через митний кордон України.
  7. Суб’єктами контрабанди можуть бути особи, які досягли 16-річного віку. Спеціальні положення передбачені для службових осіб, які використовують своє службове становище для вчинення контрабанди.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice