МІГРАЦІЙНИЙ АДВОКАТ

Адвокат по 204-1 статті КУпАП: незаконний перетин державного кордону

Адвокат по 204-1 статті КУпАП: незаконний перетин державного кордону
Громадяни України при перетині державного кордону повинні дотримуватись правил та норм, які встановленні Законом “Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України” та постановою КМУ №57 “Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України”. У випадку порушення даних норм може наставати відповідальність, яка передбачена ст.204-1 КУпАП.

По ст.204-1 відповідальність може наставати за:
  • перетинання державного кордону поза пунктом пропуску;
  • спробу перетинання державного кордону поза пунктом пропуску;
  • перетин кордону з підробленими документами (довідка МСЕК про інвалідність, пенсійне посвідчення, висновок ВЛК про непридатність до військової служби);
  • перетин кордону без відповідних документів (громадянин України намагається перетинати кордон за паспортом іншої країни).

Найчастішими випадками незаконного перетину кордону є виїзд поза пунктами пропуск або з підробленими документами. Ситуації, за яких громадяни України намагаються виїхати або вʼїхати на територію України по громадянству інших країн також є незаконними та тягнуть за собою відповідальність.

Дії по незаконному перетину кордону тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-8500 грн) або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.

Адвокат по 204-1 статті КУпАП - це спеціалізований міграційний юрист, який займається справами повʼязаними з незаконним перетином державного кордону та спробами такого перетину. Адвокат здійснює консультування фізичних осіб стосовно порядку та правил перетину кордону та відповідальності, яка може наставати за порушення даних правил. У випадку наявності підстав спеціаліст здійснює супровід клієнтів на судовому процесу, а також оскарження постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.

У випадку, якщо вас безпідставно та незаконно притягують до відповідальності за незаконний перетин кордону ви можете звернутись за консультацією або допомогою адвоката, який зможе вам допомогти та уникнути незаконної відповідальності.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту осіб, які звинувачені в незаконному перетині кордону. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ