МІГРАЦІЙНИЙ АДВОКАТ

Запит до прикордонної служби про перетин кордону

Запит до прикордонної служби про перетин кордону
Прикордонна служба України веде базу даних «Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України, в’їхали на тимчасово окуповану територію України або виїхали з такої території» (далі - база даних). Відповідно до даної системи всі громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які вʼїжджають або покидають територію Україні фіксуються в базі даних. Це означає, що можна отримати офіційну інформацію стосовно того чи перетинала особа кордон та чи знаходиться вона зараз на території України.

Яку інформацію можна отримати з бази даних?

У Базі даних обробляється така інформація:

-загальні відомості про особу, яка перетнула державний кордон України (прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності), число, місяць, рік народження, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності), стать, громадянство);

-реквізити документів, що дають право на перетинання державного кордону України, (тип, серія та/або номер документа, що посвідчує особу), реквізити візи та інші реквізити з документів, що підтверджують право на перетинання державного кордону України;

-напрямок перетинання державного кордону України;

-відібрані біометричні дані іноземців та осіб без громадянства;

-системна інформація (дата і час внесення інформації, прізвище та ініціали користувача, системне ім’я користувача, назва пункту пропуску (пункту контролю, контрольного пункту в’їзду-виїзду), мітка про ідентифікацію особи за базами даних доручень уповноважених державних органів, інших баз даних.

Тобто фактично відповідно до даних бази можна відслідкувати перетин кордону особою, напрямок руху, підставу виїзду та теперішнє перебування в країні.

Як отримати інформацію про перетин державного кордону?

Для отримання інформації та витягу з бази даних про перетин державного кордону необхідно звернутись із запитом до Державної прикордонної служби України, а саме до Головного центру обробки спеціальної інформації. Такий запит можна подати особисто або за поштовою адресою: вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601.

У запиті необхідно вказувати наступну інформацію: прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання (місце перебування), реквізити документа, що посвідчує особу (у зв'язку з різними правилами транслітерації прізвище та ім'я пропонується додавати ксерокопію паспортного документа), яка подає звернення (для фізичної особи-заявника), а у разі звернення представника фізичної особи – за наявності письмової згоди від особи стосовно якої запитується інформація.

Строк підготовки витягу з бази даних для фізичних осіб становить до 30 днів. У випадку звернення адвоката - 5 днів.

Допомога міграційного спеціаліста

Якщо у вас виникли додаткові питання стосовно отримання витягу з бази даних стосовно перетину державного кордону ви можете звернутись за консультацією до міграційних адвокатів та юристів юридичної компанії INSEININ.
Якщо вам потрібна допомога в отриманні витягу з бази даних наші адвокати можуть допомогти вам та направити відповідний запит до Державної прикордонної служби
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері перетину державного кордону. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24.
🔐Напишіть нам на:
Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ