КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 132 Кримінального кодексу: Розголошення відомостей про проведення медичного огляду на виявлення зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби

адвокат з кримінальних справ ст. 132КК
Адвокатські Послуги: Захист Ваших Прав в Справах за Статтею 132 КК України

У сфері медичного огляду та захисту особистих медичних даних інформація має особливе значення. Стаття 132 Кримінального Кодексу України надає захист від розголошення важливих медичних відомостей. Адвокати в цих справах виступають як гаранти ваших прав та конфіденційності.

Законодавчий Контекст

Стаття 132 Кримінального Кодексу України регулює неправомірне розголошення відомостей про проведення медичного огляду на виявлення зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншою невиліковною інфекційною хворобою. Це включає розголошення даних про захворювання на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та його результатів, отриманих у зв'язку з виконанням службових або професійних обов'язків.

Роль Адвоката в Справах за Статтею 132КК

У справах, пов'язаних із розголошенням медичних відомостей, адвокати є вашими захисниками.


Стаття 132. Розголошення відомостей про проведення медичного огляду на виявлення зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби

Розголошення службовою особою лікувального закладу, допоміжним працівником, який самочинно здобув інформацію, або медичним працівником відомостей про проведення медичного огляду особи на виявлення зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини, або захворювання на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) та його результатів, що стали їм відомі у зв'язку з виконанням службових або професійних обов'язків, -

карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Особливості доведення за даною статтею, включають:
Розголошення відомостей, які є предметом цього злочину, - це протиправне ознайомлення із цією інформацією іншої особи, якій ці відомості не повинні бути передані. Способи передачі цих відомостей іншій особі можуть бути різними: під час бесіди, викладу її в публікаціях, у виступах по радіо, телебаченню тощо.

Розголошення може мати місце і при наданні можливостей стороннім особам ознайомитися з різними документами, висновками тощо, у яких є інформація про вказані захворю вання певних осіб.

Злочин є закінченим з моменту, коли ці відомості стали відомі хоча б одній особі.

Із суб’єктивної сторони розголошення цих відомостей може бути вчинене як умисно, так і через необережність.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice