СУДОВА ПРАКТИКА ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Допомога адвоката з відшкодування шкоди завданої падінням дерева на авто

Допомога адвоката з відшкодування шкоди
Що робити якщо на авто упало дерево та пошкодило його? Як повернути гроші за ремонт авто та чим тут може допомогти адвокат?

Стихійне лихо складне природне явище котре іноді має наслідком нанесення шкоди. Доволі часто це є саме падіння дерев або їх частин на майно: авто, гаражі, будинки і тд. Хоча сама процедура не швидка, але чітко врегульована законодавчо і за бажанням ви можете знайти винних і стягнути з них відповідну майнову шкоду.

Відшкодування шкоди у наслідок падінням дерева на авто - це процес з стягнення у законний спосіб коштів за витрати, що понесла особа. Дан процедура відбувається в порядку Цивільного кодексу України та Цивільного процесу з відшкодування збитків завданих майну фізичної особи.

Адвокат це спеціаліст котрий може надавати допомогу в справах пов'язаних з відшкодуванням шкоди за пошкоджене авто, завданої падінням дерева чи іншим стихійним лихом. Це допоможе вам зберегти ваші нерви, зекономити час та значно збільшити шанси на отримання компенсаційних коштів.
В таких справах необхідно діяти, а би дотриматись певних юридичних процедур та мати можливість отримати компенсацію:

  1. Збір доказів: Ви особисто, або ж адвокат повинні зібрати якомога більше доказів на підтвердження усіх обставин події, що трапилась, і які свідчать про те, що падіння дерева чи стихійне лихо відбулися саме внаслідок неналежного догляду за ним або негоди, а не були пошкоджені умисно шляхом зпилення чи ДТП, та призвели до матеріальних чи моральних збитків. Доказами можуть бути фото та відео запис де чітко видно агрегати, ступінь їх пошкодження, номерний знак, він код (зло прикладу якщо такий розташований на передній панелі авто), до того варто одразу зібрати свідчення свідків разом з поліцією та їх дані для подальшої ідентифікації (паспорт, ІПН, реєстрація проживання).
  2. Викликаємо 102: При тому, що ви особисто фіксуєте усі факти, додатково обовʼязково завжди викликати поліцію для їх незалежного фіксування фактів у тому числі фото, відео зйомка з нагрудної камери або іншого пристрою. Внесення обовʼязкових відомостей в Протокол з додержанням усіх вимог, що до такого ставляться. Дані полісменів також фіксуємо собі.
  3. Оцінка збитків: Для оцінки збитків Адвокат може допомогти провести експертизу з метою визначити розмір збитків, які ви понесли в результаті стихійного лиха та відповідному порядку суму для компенсації. Не варто забувати обраховувати та зберігати чеки підтвердження додаткових витрат це може включати в себе витрати на лікування, ремонт інших окремих пошкоджених елементів, втрату доходів та інші види збитків.
  1. Визначення відповідальної особи: Залежно від типу власності таке дерево може знаходитись на території приватної власності (забудовник, фізична особа), або у комунальній власності Балансоутримувач (ЖЕК, ОСББ, Підрядна організація)та відповідний Балансоутримувач (власник) буде нести відповідальність і зобовʼязаний буде відшкодувати шкоду.
  2. Переговори зі стороною, винною в збитках: Адвокат може провести переговори зі стороною, винною в збитках, або її страховою компанією з метою досягнення компенсації. Це може включати в себе укладання угоди про врегулювання спору або позасудове вирішення справи.
  3. Відшкодування шкоди: Адвокат допоможе вам розібратися у відповідному законодавстві та нормативах, які стосуються цього виду справ та стягнути в добровільному до судовому порядку вирішення спорів, шляхом виставлення претензій. Або ж якщо з домовленістю на загальних засадах відшкодувати збитки згідно експертного висновку оцінки Адвокат допоможе вам зрозуміти ваші права та допомогти в процедурі відшкодування збитків в Судовому порядку.
  4. Судовий супровід: Якщо не вдається досягнути домовленості зі стороною, винною в збитках, адвокат може підготувати та представляти вашу справу в суді. Він буде захищати ваші інтереси та доводити ваші права перед судом.
  5. Компенсація та відшкодування: Адвокат допоможе вам отримати відшкодування збитків, які ви понесли через падіння дерева чи стихійне лихо, від сторони, винної в цьому навіть у випадку не виконання рішення суду, що доволі часто відбувається комунальними підприємствами з посиланням на відсутність коштів. Компенсація може включати в себе витрати на ремонт, медичні витрати, втрату доходу та інші збитки.

Важливо надати адвокату всю доступну інформацію та документи, щоб він міг надійно захищати ваши інтереси та допомогти вам отримати відшкодування за завдану шкоду. А тако ж звертати особливу увагу чи було попередньо перед подією попередження Гідрометцентру про стихійне лихо.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері отримання компенсації в досудовому та суду прядку. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ