СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ

Визначення підстав для отримання інвалідності

Визначення підстав для отримання інвалідності
Багато громадян мають стійкі чи необоротного характеру захворювання, які обмежують життєдіяльність та спричиняють втрату працездатності. Для визначення точної міри втрати життєдіяльності у звʼязку зі станом здоровʼя проводиться медико-соціальна експертиза. Таку експертизу проводять медико-соціальні експертні комісії (МСЕК), які визначають ступінь обмеження життєдіяльності осіб, що звертаються для встановлення інвалідності та призначають конкретну групу інвалідності.

Медико-соціальна експертиза проводиться після повного медичного обстеження, проведення необхідних досліджень, оцінювання соціальних потреб особи з інвалідністю, визначення клініко-функціонального діагнозу, професійного, трудового прогнозу, одержання результатів відповідного лікування, реабілітації за наявності даних, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які спричиняють обмеження життєдіяльності.

Під час призначення групи інвалідності лікарі керуються критеріями та підставами, які встановлені нормативно-правовими актами. Зокрема критерії для отримання інвалідності встановлені Постаново Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2009 року № 1317 "Питання медико-соціальної експертизи", Наказом Міністерства охорони здоров'я України від 05 вересня 2011 року № 561 "Про затвердження Інструкції про встановлення груп інвалідності" та іншими.

Процедура встановлення інвалідності є доволі кропіткою та потребує отримання направлення від лікарсько-консультативної комісії та проходження огляду МСЕК. Саме тому для того щоб розуміти перспективи такої справи та не витрачати зайвий час краще за все попередньо визначити наявність або відсутність підстав для отримання інвалідності. Також у випадку відмови МСЕК у наданні інвалідності необхідно досліджувати документи на рахунок можливостей та перспектив оскарження такого рішення.

Послуги адвоката стосовно визначення підстав для інвалідності

Задля визначення підстав для отримання групи інвалідності можливо скористатись послугами адвоката з питань інвалідності. Даний спеціаліст на основі критерії, які встановлені законодавством із залученням медичних фахівців зможе надати точні відповіді стосовно наявності або відсутності підстав для отримання інвалідності. Також даний фахівець здійснює повний супровід оскарження висновків МСЕК.

Для того, щоб отримати консультацію адвоката з питань інвалідності юридичної компанії INSEININ необхідно слідувати алгоритму:
  1. Звʼязатись зі спеціалістами за номерами телефонів +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).
  2. Направити фото медичних документів, історію хвороби та супутні документи.
  3. Після дослідження документів отримати консультацію стосовно наявності підстав для отримання інвалідності.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері отримання групи інвалідності. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

🔐Напишіть нам на:

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ