Практика

Ступінь придатності: Стаття 63 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК)

Ступінь придатності: Стаття 63 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК)
Що означає та ступінь придатності: Стаття 63 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК)

Згідно Положення про військово-лікарську експертизу в ЗСУ (Наказ № 402), що визначає ступінь придатності військовозобовʼязаних до подальшого проходження служби чи мобілізації, особи котрі отримали Статтю 63 ВЛК мають наступні категорії: відсутність кінцівки внаслідок її ампутації S47, S48, S57, S58, S77, S78, S87, S88, T04, T05, T92.6, T93.6, Z89

Стаття 63-а це непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку, а саме включають:
  • двосторонні ампутаційні кукси верхніх або нижніх кінцівок на будьякому рівні;
  • одностороння ампутаційна кукса нижньої кінцівки вище рівня верхньої третини гомілки

Стаття 63-б це непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час, а саме включають:
  • одностороння ампутаційна кукса верхньої кінцівки на будь-якому рівні;
  • одностороння ампутаційна кукса нижньої кінцівки нижче рівня верхньої третини гомілки

Примітки:
За наявності ампутаційних кукс кінцівок на будь-якому рівні після злоякісних новоутворень або захворювань судин (ендартеріїт, атеросклероз тощо) постанова приймається у тому числі й за статтями Розкладу хвороб, які передбачають основне захворювання.

У разі незадовільних результатів лікування або відмови від нього при хибній куксі після ампутації або реампутації за наявності трофічних розладів та постійного фантомного або ампутаційно-больового синдрому, що перешкоджає протезуванню, огляд проводиться за пунктом "а".

Таблиця визначення ступеню придатності Стаття 63 ВЛК:
Звертаємо Вашу увагу, що не завжди стан здоровʼя хворого військово-лікраською комісією досліджується обʼєктивно з ретельним КОМПЛЕКСНИМ вивченням усіх діагнозів. Саме тому ви можете пройти окремі незалежні: обстеження та огляди лікарів (у тому числі і приватних клінік); отримати аналізи незалежних лаболаторій, нові знімки МРТ та КТ (у випадку якщо такі не було зроблено) для того аби мати можливість оскаржити такий висновок комісії.

Допомога військового адвоката

Юристи та адвокати юридичної компанії ЮК INSEININ профільно займаються питаннями проходження військово-лікарської комісії (ВЛК), оскарження висновку ВЛК та дослідження медичних документів.
Ви можете замовити визначення Вашого попереднього ступеню придатності на ВЛК у медичного спеціаліста ЮК INSEININ просто надіславши нам ваші діагнози або фото медичних документів.

Для отримання консультації стосовно визначення ступеню придатності чи проконсультуватись з інших питань призову та військової служби можна звернувшись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ