КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 116 Кримінального кодексу: Умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання

адвокат з кримінальних справ ст. 116КК
Захист Ваших Прав у Справах Умисного Вбивства в Стані Сильного Душевного Хвилювання

Умисне вбивство, особливо те, яке вчинене в стані сильного душевного хвилювання, є складними правовими справами, в яких важливо мати досвідченого адвоката на вашому боці. Стаття 116 Кримінального кодексу України стосується вбивств, які вчинені в реакції на жорстоке поводження або інші дії, які принижують честь і гідність особи, при цьому таке поводження має системний характер щодо потерпілого.

Роль Адвоката

У таких справах важливо мати адвоката, який розуміє складність правових аспектів і може захистити ваші права в суді. Наші адвокати мають досвід у представництві клієнтів у справах умисного вбивства, вчиненого в стані сильного душевного хвилювання, і знають, як створити стратегію захисту, щоб досягти найкращого можливого результату для вас.

Захист в Суді

Ми розуміємо, що кожна справа має свої унікальні обставини. Наші адвокати готові провести докладне обговорення вашої справи, визначити сильні і слабкі сторони справи та розробити стратегію, спрямовану на досягнення успішного вирішення вашої справи відповідно до закону.


Стаття 116. Умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання

Умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання, зумовленому жорстоким поводженням, або таким, що принижує честь і гідність особи, а також за наявності системного характеру такого поводження з боку потерпілого, -

карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Особливості доведення за даною статтею, включають:
Злочин, що розглядається, є видом вбивства при пом’якшуючих обставинах. Особа, що його вчинила, притягується до кримінальної відповідальності з урахуван ням особливого психічного стану винного, обумовленого поведінкою самого потерпі лого.

Від фізіологічного афекту слід відрізняти патологічний, при якому людина втрачає здатність усвідомлювати свої вчинки і керувати ними. При патологічному афекті, який є одним з видів тимчасового розладу душевної діяльності, виключається осудність суб’єкта. Тому позбавлення життя іншої людини суб’єктом, який перебуває у стані патологічного афекту, в силу Кримінального кодексу не може тягти за собою кримінальної відповідальності.

Для вирішення питання про те, чи вчинене діяння у стані фізіологічного або па тологічного афекту, слід призначити судово-психіатричну експертизу.

Звертаємо особливу увагу, що відповідальність за статтею 116 КК може бути застосована лише за умови, що насильство, яке викликало сильне душевне хвилювання, було незаконним, протиправним.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice