КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 118 Кримінального кодексу: Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання особи, яка вчинила кримінальне правопоруше

адвокат з кримінальних справ ст. 118КК
Захист Ваших Прав: Справи Умисного Вбивства та Перевищення Меж Оборони

Коли стається ситуація, коли умисне вбивство стало результатом перевищення меж необхідної оборони або заходів для затримання особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, важливо розуміти свої права та мати кваліфікованого адвоката на вашому боці.

Правова Підтримка у Справах Умисного Вбивства

Стаття 118 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді виправних робіт, обмеження волі або позбавлення волі для осіб, які вчинили умисне вбивство внаслідок перевищення меж необхідної оборони або заходів для затримання. В таких справах важливо мати адвоката, який може захистити ваші права та інтереси. Наші адвокати мають багаторічний досвід у справах умисного вбивства та вивчили всі тонкощі правового захисту у цих ситуаціях. Ми готові надати вам компетентну правову підтримку та захист у суді. Наша мета - допомогти вам отримати найкращий можливий результат у вашій справі.


Стаття 118. Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання особи, яка вчинила кримінальне правопорушення

Умисне вбивство, вчинене при перевищенні меж необхідної оборони, а також у разі перевищення заходів, необхідних для затримання особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, -

карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Особливості доведення за даною статтею, включають:
Вбивство при перевищенні меж необхідної оборони та у разі перевищення за ходів, необхідних для затримання злочинця, не виключає кримінальної відповідаль ності, пом’якшуючи її. Підставою для пом’якшення відповідальності в цих випадках є прагнення винної особи захистити від суспільно небезпечного посягання особисті, суспільні чи державні інтереси або затримати злочинця та доставити його відповідним органам влади. Винний тут діє, як правило, у стані душевного хвилювання, виклика ного злочинною поведінкою потерпілого, що позбавляє його можливості достатньою мірою контролювати свої дії.

Перевищенням меж необхідної оборони відповідно визнається умисне заподіяння тому, хто посягає, тяжкої шкоди, яка явно не відповідає небезпечності посягання або обстановці захисту.

Слід мати на увазі, що особа, яка захищається, як і особа, яка затримує злочинця, внаслідок сильного душевного хвилювання, викликаного суспільно небезпечним по сяганням (що часто виникає раптово), не завжди може точно оцінити відповідність заподіяної шкоди (в цьому випадку позбавлення життя особи, яка вчинила посягання, або злочинця) небезпечності посягання або обстановці затримання злочинця. У цьому випадку відповідальність за перевищення меж необхідної оборони або заходів, необ хідних для затримання злочинця, виключається.

Суб’єктами цього злочину також можуть виступати представники влади, праців ники правоохоронних органів, члени громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовці, які під час виконання служ бових обов’язків вчинили умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або заходів, необхідних для затримання злочинця.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice