Практика

Ступінь придатності: Стаття 27 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК)

Ступінь придатності: Стаття 27 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК)
Що означає та ступінь придатності: Стаття 27 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК)

Згідно Положення про військово-лікарську експертизу в ЗСУ (Наказ № 402), що визначає ступінь придатності військовозобовʼязаних до подальшого проходження служби чи мобілізації, особи котрі отримали Статтю 27 ВЛК мають наступні категорії:

До пункту Стаття 23-а Непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку, належать: випадки безуспішного повторного хірургічного лікування травматичного відшарування сітківки на обох очах з прогресуючим зниженням гостроти зору.

До пункту Стаття 23-б Непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час, належать: будь-якої етіології на одному оці.

Примітка:
Громадяни та військовослужбовці, оглянуті за графами I, II, III Розкладу хвороб, після перенесеного відшарування або розриву сітківки будь-якої етіології на одному оці навіть за умови збережених функцій ока (гострота зору, поле зору тощо) визнаються непридатними до військової служби в мирний час, обмежено придатними у воєнний час.

Таблиця визначення ступеню придатності Стаття 27 ВЛК:
Звертаємо Вашу увагу, що не завжди стан здоровʼя хворого військово-лікраською комісією досліджується обʼєктивно з ретельним КОМПЛЕКСНИМ вивченням усіх діагнозів. Саме тому ви можете пройти окремі незалежні: обстеження та огляди лікарів (у тому числі і приватних клінік); отримати аналізи незалежних лаболаторій, нові знімки МРТ та КТ (у випадку якщо такі не було зроблено) для того аби мати можливість оскаржити такий висновок комісії.

Допомога військового адвоката

Юристи та адвокати юридичної компанії ЮК INSEININ профільно займаються питаннями проходження військово-лікарської комісії (ВЛК), оскарження висновку ВЛК та дослідження медичних документів.
Ви можете замовити визначення Вашого попереднього ступеню придатності на ВЛК у медичного спеціаліста ЮК INSEININ просто надіславши нам ваші діагнози або фото медичних документів.

Для отримання консультації стосовно визначення ступеню придатності чи проконсультуватись з інших питань призову та військової служби можна звернувшись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ