КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 204 Кримінального кодексу: Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів

адвокат з кримінальних справ ст. 204КК
Адвокат по незаконному виготовленню, зберіганню, збуту або транспортуванню з метою збуту підакцизних товарів 204 ККУ


Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів - це порушення законодавства, пов'язане з незаконним виробництвом, зберіганням, продажем або перевезенням товарів, на які нараховується акциз (податок на споживчу вартість або споживчу вартість для підтримання певних видів діяльності, таких як алкоголь, тютюнові вироби, нафтопродукти тощо), без необхідних дозволів, ліцензій або у великому розмірі, або з метою продажу.


Стаття 204. Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів

1. Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів - караються штрафом від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

2. Незаконне виготовлення спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів або вчинене особою, яка раніше була засуджена за цією статтею, - карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення.

3. Незаконне виготовлення товарів, зазначених у частинах першій або другій цієї статті, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, а так само збут таких товарів, що призвело до отруєння чи спричинило смерть особи, - караються позбавленням волі на строк від восьми до десяти років з конфіскацією майна, з вилученням та знищенням незаконно виробленої або придбаної продукції, обладнання для її виготовлення.

Примітка:
За цією статтею незаконно виготовлені вважаються: спирт етиловий та інші спиртові дистиляти; пиво; тютюн та промислові замінники тютюну; нафтопродукти; скраплений газ; автомобілі легкові та деякі інші моторні транспортні засоби, кузови до них; мотоцикли (включаючи мопеди) та велосипеди з допоміжним мотором; причепи та напівпричепи для тимчасового проживання у кемпінгах, типу причіпних будиночків.

Відповідальність за даною статтею настає для осіб, що ведуть підприємницьку діяльність без реєстрації так і для осіб підприємців, що працюють без ліцензії.

Суб’єктивна сторона правопорушення, визначеного в частині 1 статті 204 Кримінального кодексу, відзначається наявністю прямого наміру та наміром здійснити незаконний продаж виготовлених підакцизних товарів.

Суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка досягла 16-річного віку.

Об’єктивна сторона злочину, передбаченого в другій частині статті 204 Кримінального кодексу, включає в себе незаконне виготовлення алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів. Це може здійснюватися наступними способами: 1) шляхом організації схованих виробництвних цехів; 2) застосуванням обладнання, що призводить до масового виготовлення цих товарів; 3) особами, які вже були засуджені за цією самою статтею.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice