КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 196 Кримінального кодексу: Необережне знищення або пошкодження майна

адвокат з кримінальних справ ст. 196КК
Допомога адвоката з кримінальних справ з супроводу у справі ст. 196 Кримінального кодексу

Необережне знищення або пошкодження чужого майна - це кримінальне діяння, внаслідок якого суб'єкт злочину не діяв умисно (тобто не мав наміру знищити чи пошкодити майно), але через необережність чи бездогляд завдав шкоду чужому майну. У цьому випадку, шкода спричиняється не з метою заволодіти майном, а через недбалість або необережність.

Стаття 196. Необережне знищення або пошкодження майна

Необережне знищення або пошкодження чужого майна, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження або загибель людей, -

карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Знищення або пошкодження майна має такі основні характеристики:

  1. Об'єкт і предмет злочину: Об'єктом злочину є майно, яке належить іншій особі. Предмет злочину - знищення чи пошкодження цього майна.
  2. Наслідки: Наслідки злочину можуть виявитися в спричиненні тяжкого тілесного ушкодження або загибелі людей. Це відбувається в тих випадках, коли недбалість або необережність призводить до подібних наслідків.
  3. Суб'єктивна сторона: Суб'єктивна сторона включає в себе необережність. Злочинна самовпевненість або злочинна недбалість можуть бути причиною нанесення шкоди майну і можливим наслідкам, таким як тяжке тілесне ушкодження чи загибель людей.
  4. Суб'єкт злочину: Суб'єктом злочину може бути будь-яка особа, яка досягла 16 років.

Отже, головні характеристики цього злочину включають об'єкт і предмет злочину, можливі наслідки, суб'єктивну сторону та суб'єкта злочину, і вони подібні до злочину, передбаченого статтею 194 Кримінального кодексу України.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice