КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 122 Кримінального кодексу: Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження

адвокат з кримінальних справ ст. 122КК
Адвокатська Підтримка в Справах Умисного Середньої Тяжкості Тілесного Ушкодження: Захист Ваших Прав і Інтересів

Умисне тілесне ушкодження є серйозною злочинною діяльністю, яка може призвести до правової відповідальності. Стаття 122 Кримінального кодексу України визначає відповідальність за умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Правова підтримка у захистити:
Справи, пов'язані з умисним середньої тяжкості тілесним ушкодженням, можуть бути надзвичайно складними. Навіть якщо ви вважаєте, що це недоречний обвинувачення, важливо оточити себе адвокатами, які розуміють усі аспекти справи та захистять ваші права. Ми розуміємо, що в кожній справі є свої особливості, і ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, щоб забезпечити найкращий захист ваших прав і інтересів.


Стаття 122. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження

1. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 цього Кодексу, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров'я або значну стійку втрату працездатності менш як на одну третину, -

карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені з метою залякування потерпілого або його родичів чи примусу до певних дій або з мотивів расової, національної чи релігійної нетерпимості, -

караються позбавленням волі від трьох до п'яти років.

Особливості доведення за даною статтею, включають:
Тілесним ушкодженням середньої тяжкості є таке ушкодження, яке не заподіює здоров’ю шкоди, небезпечної для життя в момент заподіяння, не потягло за собою інших наслідків, властивих тяжкому тілесному ушкодженню, але разом із тим спри чиняє тривале порушення функцій будь-якого органу або інший тривалий розлад здоров’ я.

Стаття 122 КК застосовується лише за умови, що розлад здоров’я був тривалим, яким, згідно з Правилами, визнається розлад здоров’ я строком понад три тижні (більш як 21 день).

Під стійкою втратою працездатності менш як на одну третину слід розуміти втрату загальної працездатності від 10 до 33 відсотків.

Відповідальність за ст. 122 КК настає також і в тих випадках, коли умисел винно го був спрямований на заподіяння невизначеної шкоди здоров’ю і фактично було за подіяне тілесне ушкодження середньої тяжкості.

Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, внаслідок якого сталася смерть потерпілого і стосовно якого має місце необережна вина, повинно тягти за собою від повідальність за сукупністю злочинів - за статтями 119 та 122 КК.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice