КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 117 Кримінального кодексу: Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини

адвокат з кримінальних справ ст. 117КК
Захист Прав Жінок у Справах Умисного Вбивства Новонародженої Дитини

Ситуація, коли мати вчиняє умисне вбивство своєї новонародженої дитини, є вкрай складною та чутливою. Стаття 117 Кримінального кодексу України регулює такі ситуації та передбачає покарання для винних.

Важливість Професійної Підтримки

В таких справах важливо мати професійного адвоката на вашому боці, який розуміє нюанси законодавства та здатен захищати ваші права і інтереси. Справи, пов'язані з умисним вбивством новонародженої дитини, можуть бути емоційно виснажливими та важкими. Професійний адвокат може надати вам необхідну підтримку і захист в цей важкий момент.

Правовий Захист

Ми розуміємо, що в справах, пов'язаних із смертю новонародженої дитини, можуть існувати різні обставини. Наші адвокати готові провести докладний аналіз вашої справи, визначити сильні та слабкі сторони, та розробити стратегію захисту, спрямовану на досягнення найкращого можливого результату для вас.


Стаття 117. Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини

Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини під час пологів або відразу після пологів -

карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Особливості доведення за даною статтею, включають:
Суб’єкт злочину, передбаченого ст. 117 КК, є спеціальний. Ним може бути осуд на особа, яка досягла 14 років і є рідною або сурогатною матір’ю потерпілої дитини. Поняття «матір» у цій статті пов’язано з фактом народження жінкою виношеної нею дитини.

Співучасники у вбивстві матір’ю своєї новонародженої дитини несуть відпо відальність за відповідною частиною ст. 27 і п. 2 ч. 2 ст. 115 КК (за відсутності інших кваліфікуючих ознак), бо ті обставини, на підставі яких пом’якшується відповідаль ність матері, на них не поширюються.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice