КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 112 Кримінального кодексу: Посягання на життя державного чи громадського діяча

адвокат з кримінальних справ ст. 112КК
Важливість адвоката в справах щодо посягання на життя державних та громадських діячів в Україні

Україна, як суверенна держава, завжди бореться за збереження правопорядку та безпеки своїх громадян і лідерів. Стаття 112 Кримінального кодексу України передбачає сувору відповідальність за посягання на життя державного чи громадського діяча у зв'язку з їхньою державною чи громадською діяльністю.

Роль адвоката
Справи, пов'язані з посяганням на життя вищих державних і громадських посадовців, є особливо складними і вимагають професійного підходу адвоката. Адвокати, які спеціалізуються на кримінальних справах, мають великий досвід у захисті підсудних у подібних справах. Вони розуміють особливості правозахисного заходу, які можуть бути застосовані в таких випадках, і забезпечують найкращий захист для своїх клієнтів.

Стаття 112. Посягання на життя державного чи громадського діяча

Посягання на життя Президента України, Голови Верховної Ради України, народного депутата України, Прем’єр-міністра України, члена Кабінету Міністрів України, Голови чи члена Вищої ради правосуддя, Голови чи члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Голови чи судді Конституційного Суду України або Верховного Суду, або вищих спеціалізованих судів, Генерального прокурора, Директора Національного антикорупційного бюро України, Директора Бюро економічної безпеки України, Директора Державного бюро розслідувань, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Голови або іншого члена Рахункової палати, Голови Національного банку України, керівника політичної партії, вчинене у зв’язку з їх державною чи громадською діяльністю, -

карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна або без такої.

Особливості доведення за даною статтею, включають:
Обов’язковим додатковим об’єктом є життя людини.

Потерпілим від злочину визнається державний чи громадський діяч. Стаття 112 КК передбачає вичерпне коло державних діячів (депутати, судді, міністри, прокурори, премʼєри і тд.)!

Під посяганням розуміється вбивство або замах на вбивство. Тому цей злочин є злочином з усіченим складом і вважається закінченим не тільки при настанні смер ті зазначених осіб, а й за наявності замаху на злочин.

Вчинення посягання у зв ’язку з державною чи громадською діяльністю потерпілої особи свідчить про обов’язкову наявність мотиву - помститися за державну чи громад ську діяльність особи або мети - перешкодити цій діяльності чи змінити її характер.

Примітка:
Вбивство перелічених осіб на ґрунті особистих взаємовідносин кваліфікується як злочин проти життя.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice