КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 119 Кримінального кодексу: Вбивство через необережність

адвокат з кримінальних справ ст. 119КК
Захист Ваших Прав: Правова Підтримка у Справах Вбивства через Необережність

Ситуації, пов'язані з вбивствами через необережність, можуть бути складними та вимагати компетентного правового захисту. Стаття 119 Кримінального кодексу України регулює покарання за такі дії, і важливо мати адвоката, який розуміє всі нюанси цього закону.

Правовий Захист у Справах Вбивства через Необережність

Вбивство через необережність може бути результатом недбалості або нещасного випадку. Незалежно від обставин, важливо мати адвоката, який може захистити ваши права та інтереси. Ситуації, коли вбивство через необережність стає наслідком дій, які ви не могли передбачити, також вимагають компетентного захисту.

Захист від Покарання

Наші адвокати мають досвід у справах вбивства через необережність та розуміють всі аспекти цього правопорушення. Ми готові надати вам кваліфіковану правову підтримку та захист в суді. Наша мета - допомогти вам отримати найкращий можливий результат у вашій справі та захистити вас від надмірного покарання.


Стаття 119. Вбивство через необережність

1. Вбивство, вчинене через необережність, -

карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Вбивство двох або більше осіб, вчинене через необережність, -

карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Особливості доведення за даною статтею, включають:
За своїми наслідками вбивство через необережність нічим не відрізняється від убивства, вчиненого умисно. Проте злочин, що розглядається завдяки необережній вині, свідчить про меншу суспільну небезпечність винного і всього діяння в цілому порівняно з аналогічними діями, вчиненими умисно.

Із суб’єктивної сторони вбивство через необережність може бути вчинено вна слідок як злочинної самовпевненості, так і злочинної недбалості. Вид необережної вини на кваліфікацію злочину, що розглядається, не впливає. Проте його встановлен ня є необхідним для оцінки ступеня суспільної небезпечності вчиненого, а також для правильного відмежовування даного злочину від умисного вбивства і випадкового спричинення смерті.

На практиці часто зустрічаються справи, коли внаслідок недбалого поводження з вогнепальною зброєю настає смерть потерпілого, яку винний міг і повинен був пе редбачити. Такі дії становлять злочин, передбачений ст. 119 КК.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice