СІМЕЙНИЙ АДВОКАТ

Кого можна визнати недієздатною особою?

Кого можна визнати недієздатною особою?
Недієздатною можна визнати особу, якщо вона внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними.

Питання стосовно наявності підстав для встановлення недієздатності вирішує лише суд за сприянням судово-психіатричної експертизи.

Наявність в особи інвалідності І, ІІ або ж ІІІ групи не тягне за собою автоматично наявність підстав для визнання особи недієздатною та призначення опікуна. Лише психічні захворювання є підставою для отримання такого статусу.

Визнати особу недієздатною можливо лише в судовому порядку шляхом подачі заяви про визнання особи недієздатною. Разом із цією заявою можливо просити суд призначити опікуна. Заява разом з документами направляється до місцевого суду за місцем проживання особи, яка визнається недієздатною

Суд після отримання заяви вирішує питання про призначення судово-психіатричної експертизи, яка вирішує чи є підстави для визнання особи недієздатною.

Після отримання позитивного рішення судово-психіатричної експертизи суд своїм рішенням вирішує визнати особу недієздатною, це статус може тривати не більше двох років.

Особа, яку визнають недієздатною не може виступати самостійним субʼєктом правовідносин, не є деліктоздатною, а також має законного представника-опікуна.

Допомога сімейного адвоката

Сімейні адвокати та спеціалісти юридичної компанії INSEININ займаються питаннями визнання особи недієздатною. Ми зможемо забезпечити вам підтримку як на кожному етапі справи так і супроводити справу “під ключ”. У випадку, якщо вас цікавить консультація стосовно визнання особи недієздатною ви можете замовити її у нашого фахівця.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері визнання особи недієздатною та призначення опікуна. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі визнання особи недієздатною.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ