КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО ТА ПРОЦЕС ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ

Адвокат по статті 114-1 Кримінального кодексу: Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань

Адвокатські Послуги: Захист Ваших Інтересів при Звинуваченнях у Перешкоджанні Законній Діяльності Збройних Сил України

Кримінальні справи, пов'язані з перешкоджанням законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань, є особливо серйозними та можуть мати важкі наслідки для обвинувачених. Стаття 114-1 Кримінального кодексу України передбачає відповідальність за цей вид злочину та може призвести до позбавлення волі на тривалий термін.

Захист ваших прав та свобод

Якщо вас звинувачують у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України або інших військових формувань, вам необхідно негайно звернутися до досвідченого адвоката, який може забезпечити захист ваших прав та інтересів в суді. Адвокат буде працювати над вашою справою, з'ясовувати всі обставини події та готувати аргументований захист.

Індивідуальний підхід до кожної справи

Кожна кримінальна справа унікальна, і саме тому адвокати нашої фірми підходять до кожної справи індивідуально. Ми ретельно аналізуємо всі докази та важливі обставини, щоб підготувати нашу стратегію захисту.

Стаття 114-1. Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань

1. Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період -

карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

2. Те саме діяння, яке призвело до загибелі людей або інших тяжких наслідків, -

карається позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років.

Допомога адвоката з кримінальних справ

З практики після внесення відомостей до ЄРДР проведення досудового розслідування та інші дії передбачені Кримінально процесуальним кодексом України - відбуваються у повністю законний спосіб. Саме тому адвокат з кримінальних справ може на будь-якому етапі справи припинити свавілля та в деяких випадках повністю закрити справу без передачі такої до суду.

Допомога адвоката також корисна у питаннях діалогу зі слідчим, свідками, потерпілими чи поліцією для мирного врегулювання спору. Ви також можете отримати кваліфіковану допомогу адвоката з дотримання законності при проведенні обшуку та інших процесуальних дій за КПК України.

Якщо у вашу справу уже передано до суду варто також розуміти, що адвокат не тільки захищає ваші законні права в суді, а може надати докази вашої невинуватості чи допомогти перевірити законність висунутих вам обвинувачень.
Для отримання консультації адвоката з кримінальних справ можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Ви також можете: [РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ]

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку у нас на сайті — Відділ кримінального права Юридичної компанії INSEININ: https://inseinin.com.ua/criminal_practice