Практика

Стаття 68 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК)

Стаття 68 розкладу хвороб військово-лікарської комісії (ВЛК)
Військовозобовʼязані та військовослужбовці, які отримали висновок ВЛК за статтею 68 розкладу хвороб мають наступні захворювання: хвороби чоловічих статевих органів N40-N51 (гіперплазія простати, аденома, фіброаденома та міома простати, запальні та інші хвороби простати, гідроцеле та сперматоцеле, перекручування яєчка, орхіт та епідидиміт, чоловіча безплідність, надмірна крайня плоть, фімоз і парафімоз, лейкоплакія статевого члена, баланопостит тощо).
До пункту 68-а непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку належать:
  • доброякісна гіперплазія передміхурової залози III-IV стадій зі значним порушенням сечовиділення при незадовільних результатах лікування або відмові від нього;
  • відсутність статевого члена.
До пункту 68-б непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час належать:
  • доброякісна гіперплазія передміхурової залози II стадії з помірним порушенням сечовиділення (наявність залишкової сечі до 50 мл);
  • хронічний простатит, що потребує стаціонарного лікування хворого 3 та більше разів на рік;
  • рецидивна (після повторного хірургічного лікування) одностороння або двостороння водянка яєчка або сім’яного канатика з об’ємом рідини 100 мл і більше.

Одноразовий рецидив водянки оболонок яєчка або сім’яного канатика не є підставою для застосування пункту «б».
До пункту 68-в непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час належать:
  • доброякісна гіперплазія передміхурової залози I стадії;
  • хронічний простатит з камінням передміхурової залози.
До пункту 68-г придатні належать:
  • водянка яєчка або сім’яного канатика з об’ємом рідини менше 100 мл;
  • фімоз, інші хвороби чоловічих статевих органів без клінічних проявів.

Відсутність одного яєчка після видалення з приводу неспецифічного захворювання, поранення або інших пошкоджень не є підставою для застосування цієї статті, не перешкоджає проходженню військової служби, навчанню у ВВНЗ.

Допомога військового адвоката

Юристи та адвокати юридичної компанії INSEININ профільно займаються питаннями проходження військово-лікарської комісії (ВЛК), оскарження висновку ВЛК та дослідження медичних документів. У випадку, якщо вам потрібна консультація в оцінці ступення придатності до військової служби наші спеціалісти допоможуть вам в цьому питанні.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері оскарження рішення ВЛК. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі проходження ВЛК.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ