Практика

Супровід адвоката при перетині державного кордону

Супровід адвоката при перетині державного  кордону
Наразі в період військового стану перетин кордону чоловіками віком від 18 до 60 років є обмеженим. Право на виїзд за кордон має невелика категорія чоловіків відповідно до підстав, які передбачені постановою КМУ №57.
Проте часто навіть за наявних законом підстав та документів інспектори прикордонної служби протиправно відмовляють у перетині на незаконних підстава. В такому випадку чоловіку відмовляється в пропуску через кордон та надається письмове рішення про відмову в перетину державного кордону. В таокму випадку краще за все звертатись за допомогою до адвоката з питань перетину державного кордону.
Наразі інспектори прикордонної служби аргументують відмову в перетині відсутністю всього обʼєму документів, які дають право на перетин кордону та додатково вимагають військово-облікові документи з відміткою про відстрочку або довідку з ТЦК та СП про оформлену відстрочку. Потрібно розуміти, що такі вимоги є незаконними та юридично не підкріплені.

Супровід адвоката з питань перетину кордону

Адвокат з питань перетину кордону - це профільний юрист, який спеціалізується на питання виїзду за кордон військовозобовʼязаних осіб в період дії військового стану на законних підставах. Такий спеціаліст може здійснювати супровід збору документів, які дають право на виїзд, оскарження відмови у перетині державного кордону та фактичний супровід на кордоні.
У випадку, якщо вас цікавить консультація стосовно підстав, документів та порядку перетину кордону в період дії військового стану ви можете звернутись за кордоном до спеціалістів юридичної компанії INSEININ. У випадку наявності законних підстав адвокат може здійснювати безпосередній супровід на кордоні або у випадку необхідності здійснювати оскарження відмови в перетині.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері перетину державного кордону. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ