Практика

Повістка для уточнення військово-облікових даних зразок

Повістка для уточнення військово-облікових даних зразок
Повістка на уточнення військово-облікових даних - це письмовий документ за яким відбувається виклик військовозобовʼязаного до ТЦК та СП для уточнення військово-облікових даних або проходження військово-лікарської комісії. Така повістка має видаватись особисто військовозобовʼязаному під розпис.

Повістка на уточнення військово-облкіокивих даних має затверджену Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів форму та має обовʼязкові елементи.

В першу чергу у повістці має бути зазначений районний ТЦК та СП, який виписує таку повістку та викликає військовозобовʼязаного на уточнення облікових даних. Також мають бути вказані паспортні дані військовозобовʼязаному, якому вручається повістка: прізвище, імʼя, по-батькові, адреса реєстрації місця проживання. Обовʼязково повинні бути вказані дата, час та адреса, за якою військовозобовʼязаному необхідно зʼявитись.

Повістка обовʼязково має бути підписана керівником районного ТЦК та СП, який здійснює виклик військовозобовʼязаного.

Важливо, що вручати повістку на уточнення військово-облікових даних можуть представники будь-якого ТЦК та СП, не обовʼязково, щоб саме в ньому військовозобовʼязаний перебував на військовому обліку.

У випадку, якщо вручається повістка, яка не відповідає формі, затвердженій законодавством або за відсутності всіх необхідних елементів можливо наполягати на її недійсності та відсутності її юридичної сили.
Повістка для уточнення військово-облікових даних зразок

Консультація військового адвоката

Якщо у вас залишились питання стосовно вручення повістки на уточненння військово-облікових даних ви можете проконсультуватись з військовим адвокатом юридичної компанії INSEININ. Також наші спеціалісти займаються супроводом справ повʼязаних з ТЦК та СП в тому числі оскарженням висновку ВЛК та незаконної мобілізації на військову службу.
В Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері оскарження рішень військово-лікарської комісії та захисту прав військовозобовʼязаних. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53, +380 93 228 01 24 або пишіть у месенжери (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ