Практика

Відношення на переведення у військову частину

Відношення на переведення
Відношення - це рекомендаційний лист, який надається військовослужбовцю, який бажає за власним бажанням перевестись до військової частини або місця служби. Отримання даного документу є важливим етап в процесі переміщення військовослужбовця та збільшує шанси на таке переведення. На практиці постає багато запитань стосовно отримання відношення та його використання.

Для чого отримувати відношення?

Відношення збільшує шанси на переведення з однієї військової частини до іншої. Якщо військовослужбовець хоче перевестись до іншого місця служби у звʼязку зі станом здоровʼя, наявністю висновку ВЛК про обмежену придатність або за сімейними обставинами - то йому краще самостійно знайти місце майбутнього проходження військової служби.

Отримати відношення можна у військовій частині, ТЦК та СП, навчальному центрі, де ви плануєте проходити військову службу. У випадку, якщо майбутнє місце служби готове вас прийняти до штату вам видається відношення командиром (начальником) новообраної військової частини.
У відношенні має бути вказано:
  • наявність місця для військовослужбовця для проходження служби;
  • наявність посади для військовослужбовця;
  • готовність командира частини прийняти військовослужбовця до свого штату.

Відношення підписується командиром обраної частини або начальником ТЦК та СП, адресується воно командиру частини, в якій військовослужбовець наразі проходить військову службу.
Відношення на переведення до частини
Відношення на переведення до частини

Як перевестись маючи відношення до іншої частини?

У випадку, якщо ви отримали відношення на переміщення до іншої частини необхідно розпочинати процедуру переведення. Для цього необхідно звернутись до командира військової частини з рапортом на переміщення, до якого необхідно долучити відношення. Рапорт в середньому розглядається 1-2 місяці, за результатами розгляду військовослужбовець має отримати наказ про переміщення до іншої військової частини.

Чи можуть відмовити у переміщенні маючи відношення?

Відношення хоч і збільшує шанси на переведення, проте не гарантує прийняття командиром частини позитивного рішення. В період дії військового стану переміщення за власним бажанням військовослужбовця відбувається лише за дозволу командира частини. Тобто, остаточно рішення про переміщення приймається командиром військової частини і у випадку відмови оскаржити таке рішення не можливо.

Допомога військового адвоката

У випадку, якщо ви плануєте переміщення до іншої військової частини, навчального центру, ТЦК та СП краще за все проконсультуватися з даного питання у військового адвоката. Якщо вам потрібна допомога у переведенні, написанні рапорту на переведення таком можете звернутись до нас за допомогою.

Якщо ви бажаєте замовити рапорт або зразок рапорту на переведення необхідно звʼязатись з нашими адвокатами юридичної компанії INSEININ за вказаними контактними телефонами.
Якщо ви бажаєте отримати консультацію адвоката стосовно переведення до іншої чатини та отримання відношення достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм,вайбер, вотс ап, сигнал) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом справи "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ