Практика

Виїзд чоловіків з інвалідністю за кордон в умовах воєнного стану

Виїзд чоловіків з інвалідністю за кордон в умовах воєнного стану
В період дії військового стану військовозобовʼязані чоловіки віком від 18 до 60 років мають право на перетин кордону за наявності певних документів. Питання перетину кордону в період дії військового стану особами з інвалідністю врегульоване постановою КМУ №402.
Особі з інвалідністю потрібно мати один з наступних документів:
1.Пенсійне посвідчення, яке видається пенсійним фондом для осіб, які мають право на пенсію по інвалідності.
3.Довідка для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.
Довідка є документом, що надає право інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, користуватися пільгами, встановленими Законом України „Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” та іншими актами законодавства.
Довідка видається структурними підрозділами соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, виконавчими органами міських рад за місцем проживання інвалідам, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, або їх законним представникам.
Важливо, що довідка МСЕК про інвалідність для виїзду за кордон не вимагається. Також у випадку, якщо пенсійне посвідчення має закінчений строк дії в обовʼязковому порядку необхідно пройти переогляд медико-соціальної експертної комісії та отримати нове діюче пенсійне посвідчення.

Допомога адвоката з питань перетину кордону

Якщо у вас залишились додаткові питання стосовно перетину кордону особами з інвалідністю в період дії військового стану ви можете проконсультуватись з адвокатами юридичної компанії INSEININ. У випадку, якщо у вас виникли проблеми на кордоні або вам відмовляють у виїзді наші спеціалісти здійснюють повний супровід оскарження рішень Державної прикордонної служби України.
В Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід в питаннях перетину кордону в період військового стану. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53, +380 93 228 01 24 або пишіть у месенжери (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ