Практика

Довідка про зняття з військового обліку

Довідка про зняття з військового обліку - це письмовий документ, який видає районний ТЦК та СП у випадку зняття військовозобовʼязаного з військового обліку у випадку виїзду за кордон на постійне місце проживання. В даному документі зазначається, що особу було знято з військового обліку та вилучено військово-облікові документи саме у звʼязку виїздом за кордон. Отримання довідки про зняття з військового обліку є обовʼязковим етапом виїзду на ПМП для чоловіків, без данного документа не вдасться отримати відмітку в паспорті про виїзд та відповідно перетнути кордон. Проте на практиці самостійно отримати такий документ практично нереально і необхідно звертатися за допомогою до військового адвоката.

Як отримати довідку про зняття з військового обліку?

Довідку про зняття з військового обліку можна отримати в районному ТЦК та СП, в якому особа перебуває на обліку. Для цього необхідно особисто з'явитися до військкомату із заявою та відповідними документами.
До заяви про зняття з військового обліку необхідно долучати наступні документи:
  • Паспорт та ідентифікаційний код.
  • Витяг з демографічного реєстру про місце реєстрації.
  • Військово-обліковий документ.
  • Дозвіл з Міграційної служби про виїзд за кордон на ПМП.
  • Документи, які підтверджують право перебування в інших країнах (паспорт, посвідка тощо).

Чому самостійно отримати довідку про зняття з військового обліку практично нереально?

В чоловіків під час спроб самостійно знятися з військового обліку виникає ряд проблем.
По-перше, якщо особа призовного віку її мають право відправити на військово-лікарську комісію для визначення ступеня придатності до військової служби. За результатами ВЛК можуть призвати до військової служби.
По-друге, наразі ТЦК та СП надають відмови на звернення громадян стосовно зняття з військового обліку у звʼязку з виїздом за кордон. Відмоа аргументуються військовим станом та обмеженням конституційних прав громадян, в тому числі права на переміщення.
Тобто, процедура виїзду за кордон на постійне місце проживання потребує отримання довідки про зняття з військового обліку. Без цього документу не вдасться завершити процедуру та перетнути державний кордон.

Що робити для того щоб отримати довідку про зняття з військового обліку?

Після отримання дозволу на виїзд на постійне місце проживання необхідно негайно звертатися за допомогою до військового адвоката, який допоможе правильно пройти процедуру зняття з військового обліку. При спробах самостійно вирішити питання отримати такий документ не вдається. Лише представництво військового адвоката допомагає завершити цю процедуру.
Юридична компанія INSEININ комплексно займається супроводом питань зняття з військового обліку військовозобовʼязаних для виїзду за кордон. Наші військові адвокати гарантують результат та успіх справи.Для отримання консультації з даного питання звертайтесь до наших військових адвокатів за телефонами або залишайте заявку на сайті.
Щоб дізнатись деталі та проконсультуватись з адвокатом з приводу отримання довідки про зняття з військового обліку достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ