Практика

Консультація адвоката стосовно повістки

Консультація адвоката стосовно повістки
З моменту оголошення мобілізації всі військовозобовʼязанні повинні були зʼявитись до районних ТЦК та СП, в яких перебувають на уточнення військово-облікових даних. Проте не всі виконали дані вимоги та проігнорували обовʼязок, передбачений законом. Саме тому районні ТЦК та СП уповноважені здійснювати оповіщення військовозобовʼязаних громадян та виклик їх на уточнення військово-облікових даних шляхом вручення повістки.

Повістка - це письмове повідомлення від районного ТЦК та СП, яке вручається особисто військовозобовʼязаному під розпис. В даному повідомленні може міститись вимога про явку громадянина до відділку ТЦК та СП для уточнення військово-облікових даних, проходження військово-лікарської комісії або призову на військову службу.

Повістки існують двох видів: на уточнення військово-облікових даних, на відправку. Повістка на уточнення даних є первинною та вручається військовозобовʼязаним за місцем реєстрації місця проживання або в інших місцях. Повістка на відправку видається військовозобовʼязаному після уточнення військово-облікових даних та проходження ВЛК для безпосереднього призову на військову службу.

Як показує практика під час вручення повістки військовозобовʼязаному та уточнення військово-облікових даних виникає ряд питань та правопорушень, які значно впливають на подальшу долю громадян, які отримали таку повістку. Саме тому краще за все звернутись за консультацією до військового адвоката.

Військовий адвокат здійснює консультування та допомогу в питаннях вручення повістки, отримання відстрочки від призову на військову службу, відповідальності за неявку по повістці та оскарження незаконного призову на військову службу.

У випадку, якщо під час процедури вручення повістки або мобілізації виявлено порушення норм законодавства військовий адвокат здійснює супровід оскарження відмови у наданні відстрочки, незаконного призову на військову службу, висновку військово-лікарської комісії (ВЛК).
В Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфер вручення повістки військовозобовʼязаному. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53,+380 93 228 01 24 або пишіть у месенжери (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ