Практика

Консультація військового адвоката Київ

Консультація військового адвоката Київ
В період дії воєнного стану громадяни України зіштовхнулись з мобілізацією, проходженням військової служби, отриманням відстрчки від призову, зняттям та виключенням з військового облік. Під час таких правовідносин доволі часто відбувається свавілля та порушення прав людини зі сторони органів військового управління, районних ТЦК та СП та військових частин. Саме задля уникнення проблем під час взаємодії з даними органами необхідно проконсультуватись з військовим адвокатом.

Військовий адвокат - це профільний юрист, який спеціалізується на питаннях мобілізації, проходження військової служби, отримання відстрочки від призову на виїзду за кордон в період дії воєнного стану. Військовий адвокат здійснює захист прав призовників, військовохобовʼязаних та військовослужбовців під час взаємодії з державними органами та органами військового управління. У випадку порушення прав військовий адвокат здійснює їхнє відновлення шляхом оскарження рішень, дій та бездіяльності.
Військовий адвокат надає консультації стосовно:
  • вручення повістки;
  • отримання відстрочки від мобілізації;
  • зняття/виключення з військового обліку;
  • проходження та оскарження військово-лікарської комісії (ВЛК);
  • виїзду за кордон військовозобовʼязаними в період воєнного стану;
  • проходження військової служби;
  • звільнення з військової служби;
  • переміщення до іншого місця служби;
  • соціальних питань військовослужбовців.
Військовий адвокат

Як отримати консультацію військового адвоката

Консультацію військового адвоката можна отримати в онлайн форматі по телефону та у форматі очної зустрічі в офісі.

Онлайн консультація надається по всій Україні у форматі телефонної розмови з понеділка по неділю з 9:00 по 18:00 години за попереднім записом. Для запису на онлайн консультацію необхідно звʼязатись за номерами юридичної компанії INSEININ або написати на месенжери (Telegram, Viber, WhatsApp).

Консультація в офісі відбувається за попереднім записом за адресою м.Київ БЦ Гулівер. Консультації військового адвоката в офісі надаються з понеділка по пʼятницю з 9:00 по 18:00 годину. Для запису необхідно звертатись за контактами юридичної компанії INSEININ.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих військових адвокатів та юристів, які мають значний досвід у сфері мобілізації та проходження військової служби. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ