Соціальні виплати

Отриманная до 1 300 000 гривень сімʼями військовослужбовців, що загинули у період проходження ним військової служби

Отриманная до 1 300 000 гривень сімʼями військовослужбовців, що загинули у період проходження ним військової служби


Потрібно розуміти, що не лише сімʼї військовослужбовці яких загинули при обставинах пов'язаних із захистом Батьківщини, а й ті військовослужбовці котрі загинули під час виконання у період проходження служби. Їх члени сімʼї можуть розраховувати на отриманная 1 300 000 гривень.

Члени сімʼї військового котрий загинув під час виконання у період проходження військової служби, можуть розраховувати на максимальний обсяг компенсації, у розмірі 500 прожиткових мінімумів, що дорівнює 1 254 000 мільйонів гривень.

Підтвердженням таких підстав виступає Довідка про обставини загибелі де зазначено: "смерть, ТАК, пов'язана із виконанням обов'язків військової служби".

*У випадку якщо, виникають проблеми з її отриманням, або ж видали іншу з чим не погоджуються члени родини можна скористатись методами досудового та судового врегулювання спору.

Юридична компанія INSEININ на постійній основі займається супроводом від початкових етапів отримання та збору усіх необхідних підтверджуючих документів у тому числі від в/ч та командирів, до кінцевого резутату в отриманні коштів на особистий рахунок членів сімей загиблих. Ви можете отримати безкоштовну первинну консультацію з цього питання звернувшись за телефоном +0975070653 чи заповнивши у нас на сайті форму зворотнього звʼязку inseinin.com.ua