Практика

Хвороби шлунка, з якими не мобілізують

Хвороби шлунка, з якими не мобілізують
В період дії військового стану не всі військовозобовʼязані підлягають призову на військову службу. Існує ряд захворювань шлунково-кишечного тракту, які дають право на отримання висновку військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку.

Право на отримання висновку військово-лікарської комісії про непридатність з виключенням з військового обліку мають військовозобовʼязані з наступними хворобами:
 • набуті стравохідно-трахеальні або стравохідно-бронхіальні свищі, які не оперовані або з незадовільним результатом лікування;
 • рубцеві звуження або нервово-м'язові захворювання стравоходу зі значними клінічними проявами, що потребують систематичного бужування, балонної дилатації або хірургічного лікування;
 • ГЕРХ IV стадії - стравохід Барретта
 • тяжкі форми хронічних неспецифічних виразкових колітів, ентеритів (у тому числі і хвороба Крона) із значними порушеннями функцій;
 • наслідки резекції тонкої або товстої кишки у вигляді стійкого, значного занепаду живлення або порушення функцій;
 • випадіння усіх шарів прямої кишки під час ходьби або переміщення тіла у вертикальне положення (III стадія);
 • протиприродний задній прохід, кишковий або каловий свищ як завершений етап хірургічного лікування;
 • недостатність сфінктера заднього проходу III ступеня;
 • хронічний парапроктит зі стійкими або такими, що часто відкриваються та важко піддаються лікуванню, свищами;
 • екстирпація шлунка або його субтотальна резекція;
 • наслідки резекції шлунка, накладення шлунково-кишкового анастомозу незалежно від ступеня порушення функції;
 • наслідки стовбурової або селективної ваготомії, ушивання (висічення) перфоративної виразки з наявністю ускладнень у вигляді демпінг-синдрому, порушення живлення II-III ступеня, рецидивуючих анастомозитів, виразки анастомозу;
 • виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ускладнена пенетрацією, стенозом пілоробульбарної зони (затримкою контрастної речовини в шлунку більше 24 годин), що супроводжується занепадом живлення за наявності протипоказань до оперативного лікування або відмови від нього.
У випадку, якщо ви маєте дані захворювання військово-лікарська комісія зобовʼязана поставити висновок про непридатність з виключенням з військового обліку. Маючи даний висновок особа має право на звільнення з військової служби, а також не підлягає призову на військову службу.

Допомога військового адвоката

Адвокати юридичної компанії INSEININ займаються питаннями виключення з військового обліку за станом здоровʼя на підставі висновку ВЛК про непридатність до військової служби. У випадку, якщо ви не можете самостійно визначити чи підпадають ваші захворювання під критерії непридатності - наші спеціалісти допоможуть дослідити документи та надати вам такий висновок.
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ
Для отримання допомоги необхідно слідувати наступному алгоритму:

1.Зателефонувати військовому адвокату на номери телефонів +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 або написати на месенджери (вайбер, телеграм, сигнал, вотс ап).

2.Отримати первинну консультацію по телефону.

3.Відправити медичні документи адвокату на месенджери за номерами телефонів.

4.Оплатити консультацію військового адвоката.

5.Отримати висновок військового адвоката про ваш ступінь придатності до військової служби.
Якщо ви бажаєте замовити перевірку ступення придатності до військової служби або проконсультуватись з нашим адвокатом, достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом справи "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ