Практика

Штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання

Штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання
Штамп про оформлення виїзду на постійне місце проживання за кордон в паспорті є підставою для перетину кордону навіть під час дії військового стану. Такий штамп робить Державна міграційна служба після зняття з реєстрації місця проживання.

Після подання заявником паспорта громадянина України у формі книжечки зі штампом зняття з реєстрації місця проживання або довідки про зняття з реєстрації місця проживання, виданої органом реєстрації, територіальний орган ДМС проставляє в паспорті громадянина України у формі книжечки (на одній із сторінок з одинадцятої по шістнадцяту) та в паспорті (паспортах) громадянина України для виїзду за кордон (на одній із сторінок з другої по п’яту) штампи про оформлення виїзду за кордон на постійне проживання, які скріплюються печаткою (після повернення на проживання в Україну вказані штампи анулюються).

У разі наявності в такої особи паспорта громадянина України у формі картки з безконтактним електронним носієм територіальний орган ДМС вносить інформацію про оформлення виїзду за кордон на постійне проживання до безконтактного електронного носія. Якщо до безконтактного електронного носія, який імплантовано у паспорт громадянина України у формі картки, орган реєстрації не вніс інформацію про зняття з реєстрації місця проживання, територіальний орган ДМС перед внесенням інформації про оформлення виїзду за кордон на постійне проживання вносить до безконтактного електронного носія зазначену інформацію на підставі довідки про зняття з реєстрації місця проживання.
Штамп має розмір 50 х 20 мм. На відбитку штампа від руки проставляється назва країни та дата прийняття рішення про оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання.

Чи дає право штамп про виїзд на ПМП право на перетин кордону в перід воєнного стану?

У випадку завершення процедури виїзду на постійне місце проживання за кордон та проставлення штампу ДМС військовозобовʼязаний має право на перетин державного кордону. Перший виїзд за кордону відбувається за наявності штампу в паспорті. При повторному перетинанні кордону це можливо зробити лише при перебуванні на постійному консульському обліку та наявності штампу в паспорті про постійний консульський облік.

Супровід адвоката

Якщо у вас виникли додаткові питання стосовно оформлення виїзду на постійне місце проживання за кордон та отримання штампа ДМС ви можете звернутись за консультацією до спеціалістів юридичної компанії INSEININ. Також наші спеціалісти здійснюють повний супровід процедури оформлення документів для виїзду на ПМП.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері оформлення документів для виїзду на ПМП за кордон. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі проходження ВЛК.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ