Практика

Хвороби серця, з якими не мобілізують

Хвороби серця, з якими не мобілізують
Під час військового стану далеко не всі військовозобовʼязані підлягають призову на військову службу. Існує перелік хвороб за наявності, яких можна очікувати висновок ВЛК про непридатність з одночасним виключенням з військового обліку. До таким захворювань також відносяться хвороби кровоносної системи. У випадку, якщо ви маєте дані проблеми зі здоровʼям можна очікувати на виключення з обліку військовозобовʼязаних.
Непридатними з виключенням з військового обліку можуть бути військовозобовʼязані з наступними хворобами:
  • ішемічна хвороба серця I20-I25*;
  • усі форми стенокардії, гострий та повторний інфаркт міокарда, їх ускладнення;
  • хронічна ішемічна хвороба серця*;
  • атеросклеротична хвороба серця, аневризма серця, коронарної артерії, наслідки хірургічних втручань на судинах серця, імплантації штучного водія ритму та інші, що супроводжуються серцевою недостатністю*;
  • гіпертонічна хвороба III стадії;
  • некоронарогенні хвороби серця (перикарда, міокарда, ендокарда, клапанного апарату)*;
  • легеневе серце і порушення легеневого кровообігу (легенева емболія, усі форми легенево-серцевої недостатності, хвороби легеневих судин)*;
  • усі форми кардіоміопатії, порушення серцевого ритму та провідності, дегенерація (дистрофія) міокарду, пролапс мітрального клапана та інші ураження клапанів серця*;
  • наслідки хірургічних втручань з приводу вроджених або набутих вад серця I00-I09, I26-I52, що супроводжуються серцевою недостатністю.

*із серцевою недостатністю II-Б - III стадії

Допомога військового адвоката

Якщо ви маєте захворювання із запропонованого списку ви можете претендувати та отримання висновку ВЛК про непридатність до військової служби. Також ви можете скористатися послугами військового адвоката юридичної компанії INSEININ стосовно дослідження перспектив отримання непридатності до військової служби. У випадку, якщо ви не згодні з висновками ВЛК наші спеціалісти допоможуть оскаржити такий висновок.
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ INSEININ
Для отримання допомоги необхідно слідувати наступному алгоритму:

1.Зателефонувати військовому адвокату на номери телефонів +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 або написати на месенджери (вайбер, телеграм, сигнал, вотс ап).

2.Отримати первинну консультацію по телефону.

3.Відправити медичні документи адвокату на месенджери за номерами телефонів.

4.Оплатити консультацію військового адвоката.

5.Отримати висновок військового адвоката про ваш ступінь придатності до військової служби.
Якщо ви бажаєте замовити перевірку ступення придатності до військової служби або проконсультуватись з нашим адвокатом, достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом справи "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ