Практика

З якими хворобами нирок не мобілізують

З якими хворобами нирок не мобілізують
Не всі військовозобовʼязані підлягають призову на військову службу в період дії військового стану. Існують передбачені законом хвороби та захворювання, за нявності яких особа може бути визнаною ВЛК непридатною до військової служби з виключенням з військового обліку. За наявності такого висновку особа не підлягає мобілізації.
Непридатними до військової служби є військовозобовʼязані, які мають наступні захворювання нирок:
  • хронічні захворювання нирок (хронічний гломерулонефрит, хронічний первинний пієлонефрит, амілоїдоз нирок тощо), ускладнені ХНН 2-4 ступеня або ХХН IV-V стадій.
З метою своєчасного встановлення діагнозу, надання медичної допомоги, початку проведення замісної ниркової терапії та проведення військово-лікарської експертизи доцільно застосовувати поняття «хронічна хвороба нирок» (ХХН).
Критерії визначення ХХН (зниження швидкості клубочкової фільтрації < 60 мл/хв./1,73 м-2 та один із наступних, за їх наявності понад 3 місяці)

Допомога військового адвоката

Якщо ви маєте захворювання з даного списку ви можете претендувати на отримання висновку ВЛК про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку.

Військові адвокати юридичної компанії INSEININ допоможуть вам точно визначити ступінь придатності до військової служби, на якій ви претендуєте. Ми маємо величезний досвід в медичних питаннях військовослужбовців та військовозобовʼязаних. Це необхідно для максимально точного встановлення ступеня придатності до військової служби незалежним експертом. У випадку наявності підстав ви маєте право вимагати від ВЛК отримання висновку про непридатність до військової служби.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері оскарження рішення ВЛК. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі проходження ВЛК.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ