Практика

Переведення (переміщення) військовослужбовця до іншої військової частини

Переведення (переміщення) військовослужбовця в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Питання переведення (переміщення) військововслужбовця, що проходить військову службу за контрактом чи за мобілізацією на період дії військового стану є досить актуальним. Адже зараз майже кожен має власні об'єктині причини для ініцюювання такої процедури.

Бажання проходити службу в одній частині з братом, батьком, другом чи іншим близьким родичем, бажання перевестись до частини по ближче до реєстрації міся проживання чи безпосередньо тієї, що дислокується за реєстрацією місця проживання, і у деяких окремих випадках з частини, що дислокується в тилу (тилової частини) безпосередньо в так звану бойову (на лінію фронту). Різноманіття як бачимо суттєве, та не завжди обставини, що на перший погляд військовслужбовця здаються об'єктивними є дійсними - відповідно до чинного законодавста.

Тож мета цієї статті розмежувати та пояснити де і куди перевести реально, а також у яких випадках розраховати на це просто марна трата часу.

Переведення військовслужбовця в першу чергу поділяється за фактичним знаходжненням:
  • До частини, що факично знаходиться в зоні бойових дій (Бойова частина)
  • До частини, що наразі перебуває в тилу (Тилова частна).
Або ж це можуть бути районні чи місцеві ТЦК та СП (Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки) або за старою більш звичною назвою військомати чи військкомісаріати.

Переведення також здійснюється у випадку не можливості військовослужбовця далі нести службу в даній частині зважаючі на рішення ВЛК (військово-лікарської комісії) чи за сімейними оставинами.

  • ВЛК про обмежену придатність є законною підставою для переміщення військовослужбовця
  • Сімейні оставини, це також ще одна законна підстава для переведення військовослужбовця до іншої частини, в тому числі й тилової (також можливий варінт переміщення на ППД (пункт постійної дислокації) частини.

Таке переміщення має чітко визначену законодаством процедуру та вимагає наявності обов'язкових документальних підтверджень, окремо в деяких випадках наявності підстав.

Юридична компанія INSEININ на постійній основі займається супроводом від початкових етапів отримання та збору усіх необхідних підтверджуючих документів у тому числі від в/ч та командирів, до кінцевого резутату переведення (переміщення) військовослужбовця. Ви можете отримати безкоштовну первинну консультацію з цього питання звернувшись за телефоном +0975070653 чи заповнивши у нас на сайті форму зворотнього звʼязку inseinin.com.ua