Практика

Направлення на ВЛК зразок

Направлення на ВЛК зразок
Військовослужбовці, які проходять військову службу мають право на проходження планової військово-лікарської комісії один раз на рік або позапланового медичного огляду після отриманого поранення травми або контузії.

Хто може надати направлення на ВЛК?

Направлення на медичний огляд військовослужбовців проводиться: прямими начальниками від командира окремої частини, йому рівних та вище, штатних ВЛК, керівниками ТЦК та СП, начальниками (керівниками) закладів охорони здоров’я за місцем лікування, органів військового управління та підрозділів Військової служби правопорядку Збройних Сил України, органами прокуратури, судом у порядку та з метою, визначеними цим Положенням.

Прямі начальники від командира окремої частини, йому рівних та вище мають право направляти підпорядкованих військовослужбовців на медичний огляд ВЛК з метою визначення ступеня придатності до військової служби за рекомендацією лікаря, у разі виявлення у військовослужбовця під час обстеження або лікування захворювань, наслідків травми (поранення, контузії, каліцтва), що можуть обмежувати придатність або зумовлювати непридатність до військової служби.
Зразок направлення на ВЛК
Зразок направлення на ВЛК

Які документи необхідні для проходження ВЛК

На військовослужбовців, які направляються на медичний огляд ВЛК, подаються:
  • направлення із зазначенням військового звання, прізвища, ім’я та по батькові, дати народження, місяця та року призову (прийняття) на військову службу, ТЦК та СП, яким призваний у Збройні Сили України (колишнього СРСР), попереднього діагнозу та мети огляду (направлення на огляд може бути підписане начальником штабу (від начальника штабу полку та вище) або начальником кадрового органу (від начальника управління роботи з особовим складом об'єднання та вище) із посиланням на рішення відповідного командира (начальника).
  • медична книжка;
  • посвідчення особи (військовий квиток);
  • фотокартка 3 х 4 см без головного убору - при амбулаторному огляді;
  • службова характеристика
  • медичнка характеристика

Крім того:
на осіб, які направляються на огляд з приводу поранень, травм, контузій, каліцтв, одержаних у період проходження ними військової служби, - оригінал або належним чином засвідчена копія довідки про обставини одержання травми (поранення, контузії, каліцтва);

на військовослужбовців - учасників бойових дій, миротворчих місій, ліквідації наслідків аварії на ядерних об'єктах, розмінування об'єктів народного господарства - відповідні посвідчення, витяги із особових справ, інші довідкові матеріали (допускається надання ксерокопій указаних документів, завірених відповідними посадовими особами та гербовою печаткою військової частини (закладу)).

Допомога військового адвоката

Військові адвокати юридичної компанії INSEININ профільно займаються захистом прав військовослужбовців, в тому числі направленням на ВЛК. Якщо ви маєте право на проходження медичного огляду, але вам відмовляють в цьому - ви можете звернутись за допомогою спеціалістів нашої компанії. У випадку, якщо висновок ВЛК є протиправним ми допоможемо оскаржити рішення седичної комісії.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту прав військовослужбовців та оскарження висновку ВЛК. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ