Практика

Довідка про сплату податкових зобов'язань для виїзду на ПМП за кордон

Довідка про сплату податкових  зобов'язань для виїзду на ПМП за кордон
Особи, які оформляють виїзд на постійне місце проживання за кордон зобовʼязані надати Державній міграційній службі довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку. На практиці виникає багато проблем та запитань стосовно процедури отримання даної довідки.

Як отримати довідку про сплату податкових зобов'язань для виїзду на ПМП?

Для отримання довідки необхідно подати до Державної податкової служби України:
  • заяву платника податків про видачу Довідки;
  • податкову декларацію про майновий стан і доходи;

Заява та податкова декларація подаються платником податків (уповноваженим представником) до контролюючого органу за місцем податкового обліку, а тими платниками податків - фізичними особами (крім самозайнятих осіб), які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання (тимчасово переміщені особи),- до будь-якого контролюючого органу.
Заява платника податків про видачу Довідки
Заява платника податків про видачу Довідки
Платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Довідка видається контролюючим органом за місцем податкового обліку платникам податку - резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання та які звернулися відповідно до пункту 179.3 статті 179 розділу IV Кодексу, - протягом тридцяти календарних днів після надходження податкової декларації та сплати належної суми податку.

Довідка дійсна протягом 60 календарних днів з дати її видачі за наявності документа, що посвідчує особу.
У випадку, якщо особа, яка оформляє виїзд на ПМП за кордон є фізичною особою підприємцем то необхідно припинити діяльність пройти камеральну перевірку ДПСУ і тільки після цього можна буде отримати довідку.
Довідка про сплату податкових  зобов'язань для виїзду на ПМП
Довідка про сплату податкових зобов'язань для виїзду на ПМП

Допомога адвоката в отриманні довідки

У випадку, якщо ви не можете самостійно отримати довідку про сплату податкових зобов'язань для виїзду на ПМП ви можете звернутись за допомогою до спеціалістів юридичної компанії INSEININ. Наші фахівці супроводжують процес оформлення виїзду на ПМП за кордон та отримання довідки про сплату податкових зобов'язань. У випадку, якщо вам відмовляють в отриманні такої довідки ми допоможемо вам оскаржити таке рішення.
Щоб дізнатись деталі та проконсультуватись з адвокатом з приводу оформлення довідки про сплату податкових зобов'язань для виїзду на ПМП достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ