Практика

Перевірити ступінь придатності до військової служби

Військовозобовʼязання та військовослужбовці періодично повинні проходити військово-лікарську комісію (ВЛК) з метою визначення ступеня придатності до військової служби. Медична комісія досліджує захворювання, висновки та діагнози, які є у особи та виносить висновок про придатність до військової служби. Проте доволі часто лікарі на ВЛК є необʼєктивними, закривають очі на явні проблеми зі здоровʼям та ставлять неправильні висновки. В такому випадку ми рекомендуємо самостійно перевірити під який ступінь придатності ви підпадаєте за наявними фізичними проблемами.

Коли потрібно самостійно перевіряти ступінь придатності до військової служби?

У випадку, якщо ви є військовозобовʼязаним та маєте ряд серйозних захворювань, які на вашу думку свідчать про непридатність до військової служби. Перед візитом до ТЦК та СП у такому випадку необхідно перевірити чи підлягають ваші проблеми зі здоровʼям під критерії непридатності, які визначені законом.
Також, якщо ви проходите військову службу та хочете звільнитися за станом здоровʼя радимо спочатку перевірити ступінь придатності до військової служби самостійно.
У випадку, якщо було отримано необʼєктивний на вашу думку висновок ВЛК його можна оскаржити, проте перед цим також необхідно самостійно перевірити чи дійсно є перспективи для такого оскарження.

Як перевірити ступінь придатності до військової служби самостійно?

Для цього необхідно зібрати медичні документи, у яких зафіксовані офіційні ваші діагнози, це можуть бути:
  • виписка з медичної карти;
  • консультація лікаря;
  • медичний висновок;
  • МРТ- дослідження;
  • КТ-дослідження;
  • виписка зі стаціонарного лікування;
  • епікризи;
  • картка первинної медичної допомоги (форма 100);
  • довідка про обставини отриманого поранення.
Діагнози, які зазначені в даних документах необхідно звірити з критеріями, які затверджені Міністерством охорони здоровʼя. Дослідження має бути детальним із визначенням ступеня тяжкості кожного захворювання та наявністю порушень функцій організму.

Як перевірити ступінь придатності до військової служби разом з військовим адвокатом?

Військові адвокати юридичної компанії INSEININ допоможуть вам точно визначити ступінь придатності до військової служби, на якій ви претендуєте. Ми маємо величезний досвід в медичних питаннях військовослужбовців та військовозобовʼязаних.

Для отримання допомоги необхідно слідувати наступному алгоритму:
1.Зателефонувати військовому адвокату на номери телефонів +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 або написати на месенджери (вайбер, телеграм, сигнал, вотс ап).
2.Отримати первинну консультацію по телефону.
3.Відправити медичні документи адвокату на месенджери за номерами телефонів.
4.Оплатити консультацію військового адвоката.
5.Отримати висновок військового адвоката про ваш ступінь придатності до військової служби.
Якщо ви бажаєте замовити перевірку ступення придатності до військової служби або проконсультуватись з нашим адвокатом, достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом справи "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ