Практика

Консультація з питань мобілізації для юридичних осіб

Консультація з питань мобілізації для юридичних осіб
До юридичної компанії INSEININ часто звертаються юридичні особи та корпоративні клієнти в питаннях консультування, проведення вебінарів, семінарів стосовно мобілізації, відстрочки, перетину державного кордону в період дії воєнного стану. Ми надаємо послуги консультативного характеру та супроводу в юридичних питаннях, повʼязаних з мобілізацією.

Доволі часто юридичні особи мають у штаті велику кількість військовозобовʼязаних працівників, яким необхідна допомога в питаннях вручення повістки, отримання відстрочки, реалізації права на виїзд за кордон тощо. В таких випадках ви можете звернутись до профільних юристів, які спеціалізуються на даних питаннях з моменту оголошення воєнного стану. Загалом ми надаємо наступні послуги.
Проведення семінарів, тренінгів для штату корпоративних клієнтів
Якщо ваше підприємство містить військовозобовʼязаних працівників ми надаємо послуги консультаційного характеру у формі тренінгів та семінарів в онлайн та офлайн форматі. Консультації можуть надаватись на теми повʼязані з врученням повісток, мобілізації, відстрочкою, проходженням, звільненням з військової служби. Також наші фахівці здійснюють розбір практичних кейсів військовозобовʼязаних працівників.
Здійснення юридичного аудиту підприємства та працівників
Наразі всі підприємства зобовʼязані дотримуватись правил військового обліку в плані прийому військовозобовʼязаних працівників на роботу, ведення персонального військового обліку та вручення повісток працівникам. Дані правила передбачають заповнення та ведення відповідної документації та звітування перед районними ТЦК та СП. Наші фахівці здійснюють юридичний аудит дотримання правил військового обліку на підприємствах. Також ми здійснюємо дослідження та аудит військового облікових документів, обставин справи кожного з військовозобовʼязаних працівників.
Консультація стосовно бронювання
Ми надаємо консультації та здійснюємо супровід отримання бронювання. У випадку, якщо в отриманні рішення Міністерства економіки про бронювання було відмовлено наші фахівці можуть здійснювати супровід оскарження такої відмови. Також для погодження бронювання працівники повинні мати актуальні військово-облікові дані. Ми здійснюємо консультування та супровід оновлення таких облікових документів.
Юридичний супровід
За наявності підстав та можливості наші фахівці здійснюють повний юридичний супровід оновлення військово-облікових документів, отримання відстрочки, перетину державного кордону. Також ми здійснюємо судовий супровід оскарження рішень, дій та бездіяльності органів військового управління.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері захисту прав військовозобовʼязаних. Наші адвокати та юристи забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24.

🔐Напишіть нам на:

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ