Практика

Довідка про відстрочку від мобілізації

Довідка про відстрочку від мобілізації
В період дії військового стану не всі військовозобовʼязані підлягають призову на військову службу. Категорії осіб, які зазначені в ст.23 Закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” мають право на оформлення відстрочки від призову на військову службу.

Процедура оформлення відстрочки

Для того, щоб належним чином оформити відстрочку відйськовозобовʼзаному необхідно звернутись до районного ТЦК та СП, в якому він перебуває на військовому обліку із заявою про надання відстрочки та документами, які підтверджують право на відстрочку.

Важливо, що оформляти відстрочку необхідно після уточнення військово-облікових даних. Тобто необхідно мати діючий військовий квиток або тимчасове посвідчення з актуальним висновком військово-лікарської комісії. У випадку, якщо ви маєте застарілий військово-обліковий документ вам можуть відмовити у прийомі документів для оформлення відстрочки від призову.

Заява про надання відстрочки може подавати безпосередньо ТЦК та СП або засобами поштового звʼязку. Заява може розглядатись до 30 днів, за результатами розгляду військовозобовʼязаному повинні повідомити результати розгляду документів.

Які документи підтверджують відстрочку у ТЦК та СП

ТЦК та СП за результатами розгляду заяви про надання відстрочки повинен надати довідку або відповідь, якою підтверджується право на відстрочку від призову на військову службу та строк дії такої відстрочки. Також в деяких випадках ТЦК та СП може робити записи у військово-обілкових документах про оформлення відстрочки від призову.

Які проблеми можуть виникнути

Доволі часті випадки коли ТЦК та СП безпідставно відмовляють в прийомі заяви про надання відстрочки або наданні відстрочки. Також інколи військкомати не надають підтвердження відстрочки у формі довідки або письмової відповіді.

Протиправними є також дії у вигляді мобілізації осіб, які належним чином повідомили про право на відстрочку від призову на військову службу. В таких випадках необхідно оскаржувати дії начальника ТЦК та СП в адміністративному порядку або звернутися до суду.

Допомога військового адвоката

Військові адвокати юридичної компанії INSEININ здійснюють супровід оформлення відстрочки від призову на військову службу та оскарження протиправних дій ТЦК та СП.

Ми надаємо наступні послуги:
  1. Підготовка документів для отримання відстрочки від призову на військову службу.
  2. Підготовка заяви про надання відстрочки від призову.
  3. Направлення документів до ТЦК та СП для отримання відстрочки від мобілізації.
  4. Витребування довідки про відстрочку від мобілізації.
  5. Оскарження відмови у наданні відстрочки від мобілізації.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері отримання відстрочки від призову на військову службу. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ