Практика

Консультація стосовно відстрочки від мобілізації

Консультація стосовно відстрочки від мобілізації
18 травня 2024 року в Україні починає діяти оновлене законодавство, яке визначає підстави для оформлення відстрочки від мобілізації. Військовозобовʼязані громадяни, які мають такі підстави у визначеному законом порядку можуть оформити таку відстрочку офіційно в районному ТЦК та СП. Проте доволі важко самостійно розібратись стосовно процедури оформлення відстрочки, документів, які для цього необхідні. Саме тому перед візитом в ТЦК та СП краще за все проконсультуватись та заручитись підтримкою адвоката або юриста, який профільно займається питання відстрочки від мобілізації.

Загалом процедура оформлення відстрочки складається з етапів:
  1. Підготовка документів, які підтверджують право на відстрочку.
  2. Підготовка заяви про надання відстрочки від мобілізації.
  3. Оновлення військово-облікових даних в районному ТЦК та СП.
  4. Подача заяви про відстрочку разом з документами.
  5. Отримання підтвердження відстрочки.
  6. Внесення відомостей про відстрочку до електронного реєстру військовозобовʼязаних та призовників.
Адвокат з питань відстрочки - це профільний юрист, який має практичний досвід у сфері оформлення відстрочки від мобілізації на підставах, які передбачені ст.23 Закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”.

Адвокат з питань відстрочки може надавати консультації стосовно підстав для оформлення відстрочки, документів, які для цього потрібні та процедури підтвердження права на відстрочку. У випадках необхідності спеціаліст може здійснювати супровід справ клієнта, а також оскаржувати відмову у наданні відстрочки через суд.

Яким чином отримати консультацію?

Якщо ви бажаєте отримати консультацію стосовно відстрочки адвокати та юристи юридичної компанії INSEININ зможуть допомогти вам в цьому питанні. Наші спеціалісти мають значний досвід та займаються питаннями відстрочки з моменту оголошення воєнного стану.

Консультацію можна отримати в онлайн форматі по телефону з 9:00 по 19:00 щоденно за попереднім записом за номерами телефонів компані. Також консультацію можна отримати в офлайн форматі за попереднім записом в офісі за адресою: м.Київ, Спортивна площа, 1А БЦ “Гулівер”.
У Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід у сфері оформлення відстрочки. Наші адвокати та юристи забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53 або +380 93 228 01 24.

🔐Напишіть нам на:

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ