Практика

Адвокат по мобілізації Київ

Адвокат по мобілізації Київ
В період проведення мобілізації в Україні постає потреба в допомозі адвоката, який займається питаннями мобілізації та відстрочки від призову на військову службу.

Наразі призову на військову службу підлягають лише військовозобовʼязані, які не мають права на відстрочку від призову на військову службу.

Проте доволі часто трапляються випадки, коли ТЦК та СП порушують мобілізаційне законодавство та здійснюють незаконний призов на військову службу або відмовляють у відстрочці від мобілізації. Також доволі часто трапляються випадки, коли військово-лікарська комісія ставить висновок про ступінь придатності військовозобовʼязаного, який не відповідає стану здоровʼя та критеріям встановленими законодавством.

Адвокат по мобілізації - це юрист, який професійно спеціалізується на питаннях військового обліку, мобілізації, відстрочки від призову на військову службу. Такий спеціаліст може представляти інтереси військовозобовʼязаних в районних ТЦК та СП, суді та органах державної влади.

Як отримати консультацію адвоката по мобілізації

Консультацію адвоката з питань мобілізації можна отримати по телефону або при очній зустрічі в офісі. Консультація по телефону надається по всій Україні, консультацію в офісі можна отримати за попереднім записом щодня з 9:00 по 18:00 за адресою юридичної компанії INSEININ м.Київ БЦ “Гулівер” Спортивна площа, 1 А.

Адвокат по мобілізації надає консультації стосовно:
  • вручення повістки та явки до районного ТЦК та СП за повісткою;
  • оформлення відстрочки від призову на військову службу;
  • підстав та супроводу оскарження висновку ВЛК;
  • військового обліку, постановки, зняття, виключення з військового обліку;
  • оскарження відмови у наданні відстрочки.
В Юридичній компанії INSEININ є команда кваліфікованих адвокатів, які мають значний досвід в питаннях призову на військову службу. Наші адвокати забезпечують комплексний підхід до вирішення проблем клієнтів та надають їм необхідну підтримку на кожному етапі справи.

Для отримання консультації можна звертатись за номерами +380 97 507 06 53, +380 93 228 01 24 або пишіть у месенжери (WhatsApp, Viber, Telegram).

Чи залишайте форму зворотнього звʼязку — ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ