Практика

Рапорт на лікування військовослужбовця

Військовослужбовці мають право на стаціонарне лікування у випадку загострення хвороб, погіршенні стану здоровʼя або отриманого поранення. В таких випадках командир військової частини дає направлення на стаціонарне лікування. Проте для того, щоб отримати таке направлення необхідно подавати рапорт на проходження стаціонарного лікування.

В яких випадках можна отримати направлення на стаціонарне лікування?

Направлення на стаціонарне лікування можна отримати у кількох випадках:
 1. При загостренні хвороб військовослужбовця, неповʼязаних з проходженням військової служби які потребують планового або позапланового оперативного втручання або стаціонарного лікування. В такому випадку необхідно предʼявити медичні документи, в яких зазначені дані діагнози, а також за наявності лікарські рекомендації на стаціонарне лікування.
 2. При отриманні бойового поранення. Після отримання бойового поранення військовослужбовця повинні евакуювати, оформити картку первинної медичної допомоги і направити на стаціонарне лікування.
 3. При появі хвороб, повʼязаних з проходженням військової служби, які потребують стаціонарного лікування. В такому випадку краще спочатку отримати заключення лікаря про діагноз, а також рекомендації щодо стаціонарного лікування.
Для того, щоб отримати направлення на стаціонарне лікування військовослужбовцю необхідно скласти рапорт на проходження лікування та подати його до свого безпосереднього командира. Остаточне рішення стосовно доречності такого лікування приймає командир військової частини та видає направлення на стаціонарне лікування.

Як скласти рапорт на лікування військовослужбовця?

Рапорт на лікування - це юридичний документ, який має відповідати всім законним вимогам. Тобто він не може складатися по зразку. Для того, щоб отримати позитивні результати розгляду рапорту краще доручити його складання військовому адвокату, який у випадку відмови зможе її ефективно оскаржити.

Загалом в рапорті про направлення на стаціонарне лікування має міститись наступна інформація:
 • підстава, на основі якої військовослужбовець хоче отримати направлення на стаціонарне лікування.
 • опис хвороб, захворювань, діагнозів, які має військовослужбовець.
 • наявність лікарських рекомендацій для стаціонарного лікування.
 • прохання надати направлення на стаціонарне лікування.
 • перелік медичних документів, які долучаються до рапорта.
Обовʼязково до рапорта на проходження лікування необхідно додавати медичні документи, які підтверджують стан здоровʼя військовослужбовця та потребу у стаціонарному лікуванні. Такими документами можуть бути: картка первинної медичної допомоги по пораненню, висновок-консультація лікаря, медичне дослідження КТ, МТР, УЗД, заключення лікаря, виписка зі стаціонарного лікування, епікриз тощо.

Чим може допомогти військовий адвокат?

Військовий адвокат юридичної компанії INSEININ може допомогти вам у написанні рапорту про направлення на стаціонарне лікування, який буде відповідати всім вимогам закону.
Для цього необхідно:
 1. Звʼязатися з військовим адвокатом за номерами телефонів +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм, вайбер, вотс ап, сигнал). або залишити заявку на сайті https://inseinin.com.ua
 2. Надати фото медичних документів та підстав для отримання направлення на стаціонарне лікування.
 3. Замовити підготовку рапорту.
 4. Отримати готовий рапорт впродовж одного робочого дня.
У випадку, якщо на ваш рапорт про направлення на лікування було отримано відмову військовий адвокат зможе проконсультувати вас, а також оскаржити дану відмову та добитися стаціонарного лікування, у випадку наявності підстав.
Якщо ви бажаєте замовити рапорт на лікування або проконсультуватись з нашим адвокатом, достатньо зателефонувати або відправити повідомлення на месенджери +380 93 228 01 24, +380 97 507 06 53 (Телеграм чи Вайбер) або залишайте заявку на сайті https://inseinin.com.ua і ми самі вам зателефонуємо. Компанія працює по всій Україні та займається повним супроводом справи "під ключ".

Також ви можете РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ